marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaTiha supermoč v vašem žepu
18.05.2026

Nova telefona iz serije HONOR 600 z MagicOS prinašata umetno inteligenco, ki neopazno izboljšuje fotografiranje, hitrost, povezljivost in vsakodnevno uporabo. Ob nakupu do 7. junija 2026 prejmete kupci tudi 80W adapter za hitro polnjenje ter enoletno garancijo za zaslon in zadnjo stran telefona.

slikaSamsung napoveduje prelomnico pri napovedovanju omedlevice z uro Galaxy Watch
15.05.2026

Samsung je sporočil, da je skupna klinična študija z bolnišnico Chung-Ang University Gwangmyeong v Južni Koreji uspešno potrdila sposobnost napovedovanja vazovagalne sinkope (VVS) z visoko natančnostjo z uporabo biosignalov, pridobljenih z uro Galaxy Watch6.

slikabob z novo ponudbo stavi na enostavno uporabniško izkušnjo
14.05.2026

Mobilni operater bob, ki deluje na A1 omrežju, je danes predstavil nove pakete, ki ostajajo osredotočeni na enostavno ponudbo brez podražitev, vezave in skritih stroškov. Po skoraj 15 letih ohranjanja cen bob nagovarja uporabnike, ki pri ponudnikih iščejo stabilne in preproste mobilne storitve brez odvečnega balasta.

slikaKako plačevati s Huawei urami?
13.05.2026

Brezstično plačevanje s pametno uro je daleč najpreprostejši način digitalnega plačevanja. Nekoč smo govorili, da imate telefon vedno pri roki, zdaj pa velja, da imate zelo verjetno na zapestju pametno uro. Nič ni bolj sproščujočega od rekreativnega teka, ko ste telefon pustili doma, obenem pa veste, da imate plačilno sredstvo na dosegu.

članki

Si.mobil kupil del Veginega omrežja


19.04.2006
Objavil: Thomas Bergant

Si.mobil je ob odhodu Vege s slovenskega trga kupil del njenega omrežja in predstavil posebej privlačno naročniško akcijo. Tako bo Si.mobil vsem novim naročnikom ponudil zelo mamljivo ponudbo, ki se bodo za sklenitev razmerja odločili do 31. maja letošnjega leta - tudi tistim, ki dosedaj niso bili Vegini uporabniki.

Si.mobil je ob odhodu Vege s slovenskega trga z njenim lastnikom Western Wireless International (WWI) sklenil dogovor o nakupu 135 njihovih baznih postaj in pripadajočih lokacij. Za ta del omrežja bo Si.mobil odštel 2,5 milijona evrov.

Si.mobil bo z novimi lokacijami in opremo izboljšal zmogljivosti svojega omrežja ter izpopolnil njegovo pokritost in kakovost. Si.mobil je skrbno preučil ponudbo WWI ter izmed 326 lokacij baznih postaj izbral tiste, ki bodo dopolnile obstoječe pokritje s signalom. Si.mobil trenutno zagotavlja 99,6-odstotno pokritost slovenskega prebivalstva s signalom GSM/GPRS in 80-odstotno pokritost s signalom EDGE za hiter prenos podatkov.

Si.mobil, ki deluje pod blagovno znamko Si.mobil – Vodafone, je pokazal velik interes za obstoječe uporabnike tretjega mobilnega operaterja. Posebna ponudba je prilagojena obstoječim Veginim uporabnikom.
Vegini uporabniki bodo svojo obstoječo številko lahko prenesli v omrežje Si.mobil – Vodafone, kar do sedaj ni bilo mogoče.

Novi naročniki, ki se bodo odločili za novo ponudbo, bodo deležni brezplačne priključnine, polovične mesečne naročnine za obdobje enega leta ter enoletne brezplačne naročnine na Opcijo mobilni, ki omogoča klice v druga mobilna omrežja za le 22 SIT. Ponudba velja za vse nove naročnike na pakete Smart I, Smart II, Smart III in Orto Smart, ki bodo kupili enega od mobilnih telefonov iz ponudbe in sklenili naročniško razmerje za obdobje najmanj 24 mesecev. Na voljo je tudi bogat izbor telefonov po posebej privlačnih cenah.

Poleg redne ponudbe so pripravili še štiri mobilnike po izredno ugodnih cenah. To so:

Nokia 6030 za 1.000 SIT
Sony Ericsson K300i za 1.000 SIT
Siemens CL75 za 1.000 SIT
Sony Ericsson Z520i za 5.000 SIT

Te cene veljajo ob sklenitvi kateregakoli paketa za dobo 24 mesecev.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki