marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSkoraj tri četrtine Slovencev za plačevanje uporablja mobilni telefon
12.06.2026

Slovenci ostajajo zvesti plačilnim karticam, hkrati pa se vse hitreje obračajo k mobilnim denarnicam in pametnim napravam, kar kaže, da vse manj razmišljajo o samem plačevanju in vse bolj o izkušnji. Plačevanje tako postaja hitro, nevidno in vgrajeno v vsakodnevne digitalne navade, od spletnih nakupov do potovanj.

slikaOd povprečnega do viralnega: odkrijte ustvarjalni potencial Galaxy A serije
10.06.2026

Biti študent ali mladi strokovnjak pomeni biti nenehno v pogonu, med predavanji, pripravništvi in nujno potrebnimi zabavnimi večeri. V tem vrtincu telefon ni le orodje, ampak tihi partner, na katerega se zaneseš pri dokumentiranju vsega.

slikaPrihodki družbe Xiaomi v prvem četrtletju 2026 so dosegli 99,1 milijarde RMB
08.06.2026

Xiaomi Corporation, podjetje za potrošniško elektroniko in pametno proizvodnjo, katerega jedro predstavljajo pametni telefoni in pametna strojna oprema, povezani prek platforme interneta stvari (»IoT«), je objavilo nerevidirane konsolidirane rezultate za tri mesece, ki so se končali 31. marca 2026 (»obdobje«).

slikaBaterija, ki sledi tempu sodobnih ustvarjalcev vsebin
05.06.2026

Zanesljiva baterija je postala eden ključnih delov uporabniške izkušnje, zato najnovejša modela HONOR 600 in HONOR 600 Pro združujeta dolgo življenjsko dobo baterije, inteligentno upravljanje porabe energije in podporo za do 1.600 polnilnih ciklov, kar omogoča stabilno delovanje tudi pri intenzivnejši vsakodnevni uporabi.

članki

ZTE bo uporabljal Google Now


21.07.2014
Objavil: Dare Gliha

Prirejanje Androida je njegova največja prednost pred ostalimi operacijskimi sistemi. Vendar pa se včasih zgodi, da ga proizvajalci strojne opreme polomijo in uporabnika prikrajšajo za boljšo uporabniško izkušnjo. To leti predvsem na zakasnitve pri izdaji nadgradenj, zatikanje in podobne napake.

Že nekaj časa se sedaj pojavlja trend, da proizvajalci sledijo originalnemu Googlovemu operacijskemu sistemu, vse pa kaže, da bo ZTE še poglobil ta trend. Pri podjetju so namreč najavili, da bodo vsi njihovi prihajajoči pametni mobilniki imeli za domači zaslon Googlov Now. Ta poteza bo pri večini verjetno naletela na odobravanje.

Poteza tudi nakazuje, da proizvajalci zaupajo razvijalcem pri Googlu in njihovem trudu da bi Android naredili kar se da prijetnejši za uporabo. Glede na to, da velika večina ljudi preferira Googlovo različico Androida pa morajo pri podjetju očitni vsaj nekaj delati pravilno.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki