marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaTiha supermoč v vašem žepu
18.05.2026

Nova telefona iz serije HONOR 600 z MagicOS prinašata umetno inteligenco, ki neopazno izboljšuje fotografiranje, hitrost, povezljivost in vsakodnevno uporabo. Ob nakupu do 7. junija 2026 prejmete kupci tudi 80W adapter za hitro polnjenje ter enoletno garancijo za zaslon in zadnjo stran telefona.

slikaSamsung napoveduje prelomnico pri napovedovanju omedlevice z uro Galaxy Watch
15.05.2026

Samsung je sporočil, da je skupna klinična študija z bolnišnico Chung-Ang University Gwangmyeong v Južni Koreji uspešno potrdila sposobnost napovedovanja vazovagalne sinkope (VVS) z visoko natančnostjo z uporabo biosignalov, pridobljenih z uro Galaxy Watch6.

slikabob z novo ponudbo stavi na enostavno uporabniško izkušnjo
14.05.2026

Mobilni operater bob, ki deluje na A1 omrežju, je danes predstavil nove pakete, ki ostajajo osredotočeni na enostavno ponudbo brez podražitev, vezave in skritih stroškov. Po skoraj 15 letih ohranjanja cen bob nagovarja uporabnike, ki pri ponudnikih iščejo stabilne in preproste mobilne storitve brez odvečnega balasta.

slikaKako plačevati s Huawei urami?
13.05.2026

Brezstično plačevanje s pametno uro je daleč najpreprostejši način digitalnega plačevanja. Nekoč smo govorili, da imate telefon vedno pri roki, zdaj pa velja, da imate zelo verjetno na zapestju pametno uro. Nič ni bolj sproščujočega od rekreativnega teka, ko ste telefon pustili doma, obenem pa veste, da imate plačilno sredstvo na dosegu.

članki

Yahoo! programska oprema na HTC napravah


12.03.2007
Objavil: Mitja Zupančič

Družbi High Tech Computer (HTC) in Yahoo! sta sklenili novo strateško globalno partnerstvo za prednaložene Yahoojeve storitve na napravah HTC.

Yahoojeve storitve, vključno z Yahoo! Go for Mobile 2.0 in Yahoo! Mail bodo že prednaložene na večini pametnih HTC naprav. Predkratim predstavljeni Yahoo! oneSearch, ki se predstavlja kot popolnoma nova iskalna izkušnja in omogoča potrošnikom takojšnje odgovore na njihovih mobilnih naprav bo seveda tudi vključena na napravah.

Preko novega partnerstva pa se bodo družbi osredotočili na podaljšanje njihovega vodilnega položaja v mobilni industriji. HTC mobilne naprave z omenjenimi storitvami bodo uporabnikom na voljo preko mobilnih operaterjev ali ostalih distributerjev.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki