marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaObvladajte estetiko "clean girl": vaš najbolj naraven videz doslej
19.06.2026

Obdobje močnih filtrov, ki povsem spremenijo vaš videz, je uradno mimo, saj se trendi vse bolj usmerjajo k lepoti, ki deluje spontano in sveže. Nova serija Galaxy S26 je zasnovana prav za podporo takšnemu slogu, saj poskrbi, da so vaše vsakodnevne objave videti vrhunsko, ne da bi delovale umetno.

slikaHONOR ruši meje ekosistemov
17.06.2026

Z uvrstitvijo na drugo mesto na trgu Bližnjega vzhoda in 25-odstotno globalno rastjo v prvem četrtletju leta 2026 znamka izziva največje igralce na trgu. Skrivnost tega uspeha ni le v inovativnih napravah, kot je zanesljiva serija HONOR 600, temveč tudi v izjemni odprtosti do konkurenčnih okolij.

slikaSamsung predstavlja naslednjo generacijo funkcij Galaxy Watch
15.06.2026

Samsung predstavlja pomembno posodobitev aplikacije Samsung Health, ki naslednjo generacijo ure Galaxy Watch spreminja v proaktivnega in inteligentnega partnerja za skrb za zdravje. Samsung bo začel uvajati posodobitev aplikacije, s katero bo predstavil ključne zdravstvene funkcije prihajajoče ure Galaxy Watch.

slikaSkoraj tri četrtine Slovencev za plačevanje uporablja mobilni telefon
12.06.2026

Slovenci ostajajo zvesti plačilnim karticam, hkrati pa se vse hitreje obračajo k mobilnim denarnicam in pametnim napravam, kar kaže, da vse manj razmišljajo o samem plačevanju in vse bolj o izkušnji. Plačevanje tako postaja hitro, nevidno in vgrajeno v vsakodnevne digitalne navade, od spletnih nakupov do potovanj.

članki

Xiaomi v prvi polovici leta razposlal 35 milijonov naprav


24.06.2015
Objavil: Dare Gliha

Kitajski Xiaomi je v prvi polovici letošnjega leta razposlal kar 35 milijona pametnih mobilnikov, vsaj tako trdi lokalni proizvajalec zaslonov. Če novica drži je to kar 30 % povišanje glede na prvo polletje 2014, ko so razposlali 26 milijonov naprav.

V celotnem lanskem letu je Xiaomi razposlal 61 milijona pametnih mobilnikov. Trenutno tretji največji mobilni proizvajalec na svetu si je za leto 2015 zadal prodajo med 80 in 100 milijona naprav.

Podjetje je na začetku leta predstavilo dva mobilnika višjega cenovnega razreda, Mi Note in Mi Note Pro, v kratkem pa se pričakuje tudi predstavitev težko pričakovane zastavonoše Mi 5, govori pa se tudi o njegovi povečani različici Mi 5 Plus.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki