marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNovo partnerstvo HONOR in BYD za lažje povezovanje telefonov in vozil
07.11.2025

HONOR je sklenil strateško partnerstvo s podjetjem BYD, vodilnim svetovnim proizvajalcem vozil na nove pogone. Sodelovanje bo združilo rešitev podjetja HONOR za povezovanje pametnih telefonov z vozili ter pametni ekosistem BYD DiLink. Uporabniki bodo tako lahko uživali v enostavnejši, pametnejši in bolj prilagojeni izkušnji mobilnosti, ki jo poganja umetna inteligenca.

slikaSamsung predstavlja prvo tehnologijo za spremljanje prehrane za Galaxy Watch
05.11.2025

Vse se je začelo z enostavnim vprašanjem: Kaj če bi lahko merili svojo prehrano v realnem času, kar iz zapestja? Samsung indeks antioksidantov na Galaxy Watch8 spreminja tisto, kar je nekoč veljalo za znanstveno fantastiko in ga vpeljuje v vsakdanjo tehnologijo. V petih sekundah skeniranje palca prikaže natančne vrednosti karotenoidov. To je prvi merljivi indeks hranil v industriji.

slikaHONOR predstavil MagicOS 10, prvi operacijski sistem, ki se uči in razvija sam
03.11.2025

HONOR je na svoji prvi svetovni razvijalski konferenci v Shenzhenu predstavil MagicOS 10, prvi operacijski ekosistem na svetu, ki se lahko sam uči in izboljšuje. Ta prelomna novost pomeni začetek nove dobe, ko klasične operacijske sisteme zamenjujejo pametni sistemi, ki temeljijo na umetni inteligenci.

slikaVisa uvaja nov protokol za varno in pametno z UI podprto nakupovanje
31.10.2025

Visa je predstavila varnostno rešitev Trusted Agent Protocol, ki vzpostavlja temeljni okvir za agentsko poslovanje in omogoča varno komunikacijo med UI agenti in trgovci v vseh fazah nakupnega procesa.

članki

Xiaomi v minuti prodal več kot 30.000 kosov mobilnika Mi Mix Fold


19.04.2021
Objavil: Dare Gliha

Xiaomi je s t.i. "bliskovno predprodajo" novega prepogljivega mobilnika Mi Mix Fold vso razpoložljivo zalogo razprodal v nekaj sekundah. V eni minuti je podjetje razprodalo celotno prvo serijo naprav in zabeležilo prihodek v višini 400 milijonov CNY (približno 61,3 milijona dolarjev). Matematika razkriva, da je to od 30.000 do 40.000 kosov ali 500 mobilnikov na sekundo.

Xiaomi Mi Mix Fold prihaja v treh različice in sicer v različici 12 GB / 256 GB, ki stane 9.999 CNY (približno 1.530 dolarjev), cena za različico 12 GB / 512 GB znaša 10.999 CNY (približno 1.680 dolarjev), medtem ko najzmogljivejša različica 16 GB / 512 GB stane 12.999 CNY ali približno 2000 dolarjev.

Vse različice imajo dva zaslona HDR10 AMOLED, nabor čipov Snapdragon 888 in glavno kamero s 108 MP, ultraširoko lečo s 13 MP ter telefoto lečo z 8 MP. Slednja ima pri tem posebno tekočo lečo, prvo v svetu pametnih telefonov.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki