marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaPoletje v ritmu glasbe in nepozabnih foto utrinkov
08.07.2026

Poletje ima svoj tempo – nepredvidljiv, glasen in poln trenutkov, ki ostanejo z nami še dolgo. Začne se z načrti, nadaljuje z nepričakovanimi srečanji in vrhunci, ki jih prinesejo koncerti pod odprtim nebom, ter se pogosto zaključi pozno v noč.

slikaŽivite vsak dan kot vloger/-ka: vaše življenje je najboljši scenarij
07.07.2026

Vsi smo že bili v takšni situaciji. Sprehod po mestu, zlate barve večerne svetlobe popolno osvetljujejo stavbe, vaša kava pa je videti, kot da je pravkar stopila s Pinterestove galerije navdiha. Iz žepa potegnete telefon, da bi ujeli popoln utrinek svojega dneva, potem pa nastopi realnost.

slikaNajtanjši prepogljivi telefon z največjo baterijo
06.07.2026

HONOR prinaša prepogljivi pametni telefon za uporabnike, ki pri delu ne pristajajo na kompromise. V eni napravi združuje prefinjeno oblikovanje, velik zaslon in zmogljivost, ki podpira produktivnost tudi zunaj pisarne.

slikaHONOR Magic V6 prejel dve prestižni nagradi na sejmu MWC Shanghai
04.07.2026

HONOR Magic V6 je na letošnjem sejmu Mobile World Congress (MWC) Shanghai prejel prestižni priznanji Best Smartphone in Asia in Disruptive Device Innovation. S tem je najnovejši prepogljivi telefon postal prvi izdelek v zgodovini nagrad GLOMO, ki je prejel obe priznanji za mobilne naprave.

članki

Xiaomi se za proizvodnjo pametnih telefonov usmerja v Vietnam


22.07.2022
Objavil: Dare Gliha

Proizvajalci pametnih telefonov na Kitajskem so se v zadnjem letu soočili s številnimi ovirami in iščejo alternativne proizvodne in dobavne verige. Xiaomi se je zdaj usmeril v Vietnam in že dobavil prvo serijo pametnih telefonov, izdelanih v novem proizvodnem obratu v Vietnamu.

Novi obrat se nahaja v severnem Vietnamu in predstavlja 80 milijonov dolarjev vredno naložbo na površini 200.000 kvadratnih metrov. Proizvodnja je zaupana podjetju DBG Technology s sedežem v Hongkongu.

Xiaomijev cilj je uporabiti svoj novi obrat v Vietnamu kot središče za izvoz v sosednje države jugovzhodne Azije, kot sta Malezija in Tajska. Xiaomi je z 22-odstotnim tržnim deležem v Vietnamu na drugem mestu in zaostaja le za Samsungom (34 %). Druga Xiaomijeva proizvodna središča so na Kitajskem in v Indiji.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki