marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNaraščajoč vpliv nosljive tehnologije na spremljanje osebnega zdravja
09.05.2025

V zadnjem desetletju so se nosljive pametne naprave razvile v prefinjena orodja, ki pomagajo pri spremljanju fizioloških znakov in zgodnjem odkrivanju bolezni. Vključitev tovrstnih tehnologij v vsakdan posameznikov in zdravstvenega osebja tako predstavlja revolucijo v spremljanju zdravja.

slikaGooglov Gemini prihaja v avtomobile in pametne ure Wear OS
07.05.2025

Izvršni direktor družbe Google Sundar Pichai je napovedal, da podjetje pripravlja uvedbo sistema Gemini v vaš avtomobil in pametno uro. Prve bo dosegel prek sistema Android Auto, druge pa v operacijskem sistemu Wear OS. Pichai je omenil tudi tablične računalnike in slušalke, ki bodo "še letos" dobili nadgradnjo Google Assistant na Gemini.

slikaApple bo vse ameriške iPhone izdeloval v Indiji
05.05.2025

Apple namerava proizvodnjo iPhonov, ki se prodajajo v ZDA, prenesti v Indijo, je poročal časnik Financial Times. Po navedbah virov je razlog za to trgovinska vojna predsednika Donalda Trumpa s Kitajsko, ki se nadaljuje in sili podjetje iz Cupertina, da poišče ekonomsko ugodnejšo rešitev.

slikaSamsung razširja neposreden dostop do UI pomočnika s stranskim gumbom na seriji Galaxy A
02.05.2025

Samsung je napovedal, da bodo izbrane naprave Galaxy A serije kmalu podpirale aktivacijo UI pomočnika prek stranskega gumba, s čimer bo priljubljena funkcija iz Galaxy S serije dostopna širšemu krogu uporabnikov in bo še dodatno uresničevala Samsung vizijo demokratizacije najnovejših izkušenj z umetno inteligenco.

članki

Vodafona Portugalska omogoča videoklic z računalnika


Videoklic iz računalnika

10.01.2006
Objavil: Andrej Bergant

Vodafone Portugalska lahko sedaj ponudi videoklic vsem štirim milijonom naročnikom, ki jih imajo. Njihova nova ponudba namreč omogoča opravljanje video klicev preko osebnega računalnika vsakega naročnika, torej telefon s podporo UMTS tehnologiji ni več ovira.

Vsak naročnik portugalskega Vodafona lahko sedaj svojo telefonsko številko povežejo z računalnikom, ne glede na to, ali ima naročnik 3G telefon ali ne. Z uporabo Vodafonove aplikacije lahko potem preko računalnika kliče in tudi sprejema videoklice. Web Videocall, kot se storitev imenuje, stane prav toliko kot videoklic, opravljen s 3G telefonom, prav tako pa lahko uporabniki kličejo in sprejemajo videoklice na svojo številko.

V aplikaciji lahko uporabniki shranijo tudi vse svoje kontakte, skupaj s slikami in lastnimi melodijami, kontakte je možno tudi uvoziti iz Outlooka. Shranjujejo se tudi podatki o zadnjih klicih, med klicem pa lahko uporabniki nadzorujejo tudi kvaliteto slike in zvoka.

Po navodilih Vodafone Portugalska je aplikacijo za njih razvilo podjetje Nortel.

fotografije
Videoklic iz računalnika Videoklic iz računalnika
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki