marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaKmalu na voljo: berzhibna izkušnja kamere Galaxy za enostavno ustvarjanje vsebin
23.02.2026

V nekaj sekundah spremeniti fotografijo iz dneva v noč. Obnoviti manjkajoče dele predmetov na slikah, kot je na primer ugriz, odgriznjen od torte. Brezhibno združiti več fotografij v eno samo, skladno fotografijo. To so vrste ustvarjalnih zmožnosti, ki so nekoč zahtevale profesionalna znanja ali ure urejanja.

slikaHUAWEI MatePad 12 X že na slovenskih policah
20.02.2026

Huawei MatePad 12 X je najnovejši član rastoče družine tabličnih računalnikov tega proizvajalca, v kateri je še cenovno dostopni model Huawei MatePad 11.5. Naprava združuje estetsko dovršeno zasnovo, vrhunske materiale in napredno tehnologijo, kar omogoča uporabo za delo, učenje in ustvarjanje.

slikaHONOR dosega največjo globalno rast dobav pametnih telefonov v letu 2025
18.02.2026

V letu 2025 je HONOR dosegel 11-odstotno medletno rast globalnih dobav pametnih telefonov in se po poročilu podjetja Omdia uvrstil na 1. mesto med desetimi vodilnimi proizvajalci pametnih telefonov na svetu.

slikaKaj pa, če izgubim eno brezžično slušalko?
16.02.2026

Nakup brezžičnih slušalk Huawei prinaša več kot le odlično zvočno izkušnjo. Omogoča tudi večjo brezskrbnost, saj v primeru izgube ušesnega čepka niste obsojeni na nakup novega para slušalk. Huawei namreč ponuja možnost nakupa nadomestnega po bistveno ugodnejši ceni, kar je v svetu brezžičnih slušalk redkost in velika prednost.

članki

Vertu podpisal pogodbo o sodelovanju s TCL Communication


05.07.2017
Objavil: Dare Gliha

Že kar malo pozabljeni proizvajalec luksuznih mobilnikov Vertu je sporočil, da so podpisali dogovor o sodelovanju s podjetjem TCL Communication, kar je prvo sodelovanje po nakupu podjetja s strani Hakan Uzana.

Sodelovanje vredno 40 milijonov dolarjev bo omogočilo uporabo naprednih rešitev podjetja TCL pri izdelavi 30.000 ročno izdelanih mobilnikov Vertu. Hakan je ob podpisu sodelovanja dejal: »Ponosni smo na sodelovanje s podjetjem TCL Communication. Gre za naše prvo večjo investicijo v podjetje Vertu. TCL Communication je s tem podpisom postal naš pomemben partner.«

Vertu pod lastništvom Hakana želi postati globalna znamka, zato so v podjetju že pričeli z modernizacijo in reorganizacijo vseh poslovnih enot, ob tem pa želijo obdržati svoje znanje in dediščino. Vertu želi nove storitve in produkte lansirati septembra, ob tem pa predstaviti tudi nova sodelovanja z vodilnimi svetovnimi podjetji.

Novi izdelki se bodo prodajali v Franciji, Veliki Britaniji, na Kitajskem, v Aziji, Rusiji, Zahodni Evropi in na Bližnjem Vzhodu.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki