marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaLenovo na CES 2026 predstavil revolucionarno osebno umetno inteligenco Super Agent
21.01.2026

Na sejmu CES 2026 je Lenovo predstavil obsežno paleto inovacij v svojem širokem portfelju, s katerimi uvaja pametnejše nove osebne izkušnje z umetno inteligenco, konceptne naprave in pomembne posodobitve na področju igričarskih, mobilnih, potrošniških in poslovnih naprav.

slikaHONOR v Kranjski Gori predstavil novo serijo Magic8
19.01.2026

HONOR je v Kranjski Gori premierno predstavil novo serijo pametnih telefonov Magic8, ki je sedaj na voljo tudi na slovenskem in hrvaškem trgu. Udeleženci so lahko na celodnevnem dogodku preizkusili zmogljivosti telefonov tam, kjer njihove ključne prednosti pridejo najbolj do izraza: v snegu, ledu in zahtevnih svetlobnih pogojih.

slikaHuawei in legendarni tekač Eliud Kipchoge želita na novo opredeliti tekaške zmogljivosti
16.01.2026

Huawei, ki je do lanskega junija po vsem svetu prodal že več kot 200 milijonov nosljivih naprav, je sklenil partnerstvo s športno ekipo DSM-Firmenich, katere član je legendarni tekač Eliud Kipchoge. S povezovanjem najnovejših tehničnih inovacij in znanja o doseganju vrhunskih rezultatov želita partnerja navdihniti tekače, da izboljšajo svoj trening in presežejo lastne meje.

slikaSamsung na sejmu CES 2026 raziskuje prihodnost umetne inteligence
14.01.2026

Samsung je v okviru svoje serije Tech Forum na sejmu CES 2026 gostil panel svetovnih strokovnjakov z naslovom V tehnologijo zaupamo? Ponovni premislek o varnosti in zasebnosti v dobi umetne inteligence (In Tech We Trust? Rethinking Security & Privacy in the AI Age).

članki

Telekom spremenil ponudbo v mobilnih paketih Dostopni


01.03.2018
Objavil: Thomas Bergant

Telekom Slovenije je sporočil, da s 1.4. spreminja pogoje in količine v svojih paketih Dostopni. Mesečne naročnine paketov pri tem ostajajo nespremenjene, so pa spremenili količino vključenih mobilnih podatkov.

V svojem omrežju bodo s 1.4. tako povečali količino prenešenih podatkov in sicer:

• paket Dostopni A iz 20 GB na 30 GB
• paket Dostopni B iz 40 GB na 50 GB
• paket Dostopni C iz 60 GB na 100 GB

V drobnem tisku je še ena novost in sicer bo Telekom po 1.4. prenos podatkov enostavno ugasnil, ko uporabnik doseže zgornjo količino. Seveda pa bo uporabnik lahko kadarkoli dokupil dodatne količine.

Ob tem povečanju v domačem omrežju pa so uporabnikom precej znižali količino brezplačnih podatkov v EU, ki so vključeni v posamezni paket, v obvestilu za javnost so napisali, da količine le prilagajajo glede na trenutno veljavno uredbo:

• Dostopni A ima vključenih 7168 MB prenosa podatkov brez dodatnega pribitka
• Dostopni B ima vključenih 9230 MB prenosa podatkov brez dodatnega pribitka
• Dostopni C ima vključenih 12288 MB prenosa podatkov brez dodatnega pribitka

Najcenejši izmed paketov bo "dobil" še eno novost in sicer bo vključenih zgolj še 20 minut klicev iz Slovenije v EU-območje, pred spremembo so imeli naročniki na voljo 120 minut. Vsem novim in obstoječim naročnikom tega paketa bodo omogočili vklop dodatne opcije, ki vključuje 100 minut klicev iz Slovenije v EU-območje za 5 EUR mesečno. Dodatno opcijo bodo naročniki lahko naročili kot mesečni zakup in bo veljala do preklica.

Hkrati s to spremembo so iz Telekoma še sporočili, da od 1. 4. 2018 dalje ne bo več možno sklepanje naročniških razmerij za paketa Enostavni A in Enostavni B. Ob tem so napisali, da bodo do takrat tudi predstavili novo ponudbo mobilnih paketov.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki