marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR in Robot Phone v središču pozornosti na MWC 2026
11.03.2026

Na sejmu MWC 2026 v Barceloni je izvršni direktor podjetja HONOR James Li predstavil vizijo Augmented Human Intelligence (AHI), v kateri umetna inteligenca nadgrajuje človeški potencial. Med najbolj izpostavljenimi novostmi je bil futuristični HONOR Robot Phone, ki združuje robotiko, umetno inteligenco in mobilne tehnologije.

slikaSamsung na MWC 2026 nadgrajuje Galaxy AI in povezani ekosistem
09.03.2026

Samsung je na sejmu Mobile World Congress (MWC) 2026 predstavil svojo razširjeno razstavo. Razstavni prostor Samsung je bil nadgradnja uspeha dogodka Galaxy Unpacked in presega zgolj predstavitev mobilne naprave z demonstracijo, kako Galaxy AI postaja resnično agentni spremljevalec, ki omogoča bolj personalizirane, intuitivne ter brezhibno povezane izkušnje v celotnem ekosistemu Galaxy.

slikaXiaomi na MWC 2026 predstavil ekosistem umetne inteligence nove generacije
06.03.2026

Na svetovnem mobilnem kongresu 2026 je Xiaomi predstavil pametni ekosistem »Človek × Avto × Dom«, ki ga poganja obsežna umetna inteligenca, globoko integrirana v različne primere rabe. Z njim podjetje prikazuje uspešen prehod od konceptualne inovacije do praktične uporabe, s čimer pripelje umetno inteligenco onkraj digitalnega sveta v vsakdanji fizični svet.

slikaKako HONOR Magic8 Pro poenostavi vsakdan z napredno umetno inteligenco
05.03.2026

Z modelom HONOR Magic8 Pro umetna inteligenca ni več le funkcija v ozadju, temveč aktivna pomočnica. Samodejno izboljša fotografije, omogoča upravljanje z glasom, predlaga uporabne funkcije in olajša prenos datotek med različnimi napravami.

članki

Telekom s paketom, ki vsebuje letno količino prenosa podatkov


16.11.2018
Objavil: Thomas Bergant

V Telekomu Slovenije so kot prvi pri nas pripravili mobilni paket, ki mobilnega prenosa podatkov ne omejuje več na mesec, temveč uporabniku daje na voljo 2019 GB prenosa podatkov za vse leto, v državah območja z EU-tarifo pa je brez doplačila na voljo do 9,1045 GB mesečno. Poimenovali so ga Vse dobro.

Poleg tega paket vključuje še neomejene klice v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije, 2019 enot za klice in sporočila v Sloveniji in državah območja EU-tarife mesečno ter do 150/50 Mbit/s hitrosti interneta v omrežju LTE/4G+.

2019 GB prenosa podatkov naročniki paketa Vse dobro prejmejo ob sklenitvi naročniškega razmerja, in sicer za koledarsko leto, ki traja od 1. januarja do 31. decembra. Vsako leto s 1. januarjem bodo naročniki paketa prejeli novih 2019 GB za tekoče koledarsko leto. Na ta način je naročnikom povprečno vsak mesec v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije LTE/4G na voljo okoli 168 GB mobilnega prenosa podatkov. Naročnikom, zasebnim in poslovnim uporabnikom, je paket na voljo v promocijskem obdobju od 15. 11. 2018 do 31. 1. 2019, v katerem akcijska mesečna naročnina ob vezavi za 12 ali 24 mesecev z nakupom mobitela v akcijski ponudbi znaša 19,99 evra. Redna cena paketa je sicer 24,99 evra mesečno, ki velja po izteku vezave.

Uporabniki, ki bodo naročniško razmerje sklenili še v letošnjem letu, bodo prav tako prejeli 2019 GB prenosa podatkov, ki jim bo na voljo do 31. 12. 2018, s 1. 1. 2019 pa bodo za koledarsko leto 2019 prejeli novih 2019 GB prenosa podatkov.

fotografije
Ni dodatnih fotografij.
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki