marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaZakaj sta HONOR 600 in 600 Pro pametna izbira za uporabnike, ki razmišljajo dolgoročno
22.06.2026

V času, ko pametni telefoni pogosto zastarajo že po nekaj letih, HONOR 600 in HONOR 600 Pro ponujata trpežno zasnovo z visoko zaščito pred vodo, baterijo z življenjsko dobo do pet let ter šest let programskih in varnostnih posodobitev v Evropi.

slikaObvladajte estetiko "clean girl": vaš najbolj naraven videz doslej
19.06.2026

Obdobje močnih filtrov, ki povsem spremenijo vaš videz, je uradno mimo, saj se trendi vse bolj usmerjajo k lepoti, ki deluje spontano in sveže. Nova serija Galaxy S26 je zasnovana prav za podporo takšnemu slogu, saj poskrbi, da so vaše vsakodnevne objave videti vrhunsko, ne da bi delovale umetno.

slikaHONOR ruši meje ekosistemov
17.06.2026

Z uvrstitvijo na drugo mesto na trgu Bližnjega vzhoda in 25-odstotno globalno rastjo v prvem četrtletju leta 2026 znamka izziva največje igralce na trgu. Skrivnost tega uspeha ni le v inovativnih napravah, kot je zanesljiva serija HONOR 600, temveč tudi v izjemni odprtosti do konkurenčnih okolij.

slikaSamsung predstavlja naslednjo generacijo funkcij Galaxy Watch
15.06.2026

Samsung predstavlja pomembno posodobitev aplikacije Samsung Health, ki naslednjo generacijo ure Galaxy Watch spreminja v proaktivnega in inteligentnega partnerja za skrb za zdravje. Samsung bo začel uvajati posodobitev aplikacije, s katero bo predstavil ključne zdravstvene funkcije prihajajoče ure Galaxy Watch.

članki

Svetovna organizacija za intelektualno lastnino je uvrstila Huawei na 1. mesto med vlagatelji mednarodnih patentov


31.03.2016
Objavil: Dare Gliha

Svetovna organizacija za intelektualno lastnino (WIPO) je v Genevi razglasila, da je podjetje Huawei Technologies zopet številka ena med mednarodnimi vlagatelji patentov v letu 2015. Huawei je v tem letu zaprosil za 3.898 patentov, kar je 456 več kot leto prej in več kot podjetja Qualcomm, Samsung, Sony in HP.

Organizacija WIPO sledi prijavam, ki so prijavljene v skladu s pogodbo o sodelovanju na področju patentov (PCT). PCT je dogovor, ki omogoča, z eno samo prijavo, patentno varstvo v 148 državah.

Mednarodni predlogi za patente, prijavljeni v skladu s PCT so v lanskem letu narastli za 1.7 %, na 218.000, kar je novi rekord. ''Globalne prijave za intelektualno posest, kot tiste za patente, blagovne znamke in industrijske modele so dober indikator pojavnosti in lokacije inovacij'' je dejal generalni direktor svetovne organizacije za intelektualno lastnino, Francis Gurry.

Poleg globalnih prijav WIPO, se je Huawei v tem mesecu povzpel na 4. mesto med podjetji, ki prijavljajo patente v Evropskem združenju za patente (EPO). V letu 2015 je pri Evropskem združenju za patente prijavil kar 1.953 patentov in bil tako že drugo leto zapovrstjo glavni vlagatelj v sektorju digitalnih komunikacij, z 1.197 vlogami le v tem sektorju.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki