marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaS tem sopotnikom bodo večerne fotografije boljše kot kadarkoli prej
25.02.2026

Februar prinaša posebne trenutke, od romantičnih valentinovih večerij do živahnih pustnih povork, ki jih želimo ohraniti v spominu. Tu nam na pomoč priskoči HONOR Magic8 Pro, ki postavlja nov standard nočne fotografije z zmogljivo kamero, AI-stabilizacijo in obdelavo, ki omogoča ostre posnetke tudi iz roke, pri večjih povečavah in v zahtevnih svetlobnih pogojih.

slikaKmalu na voljo: berzhibna izkušnja kamere Galaxy za enostavno ustvarjanje vsebin
23.02.2026

V nekaj sekundah spremeniti fotografijo iz dneva v noč. Obnoviti manjkajoče dele predmetov na slikah, kot je na primer ugriz, odgriznjen od torte. Brezhibno združiti več fotografij v eno samo, skladno fotografijo. To so vrste ustvarjalnih zmožnosti, ki so nekoč zahtevale profesionalna znanja ali ure urejanja.

slikaHUAWEI MatePad 12 X že na slovenskih policah
20.02.2026

Huawei MatePad 12 X je najnovejši član rastoče družine tabličnih računalnikov tega proizvajalca, v kateri je še cenovno dostopni model Huawei MatePad 11.5. Naprava združuje estetsko dovršeno zasnovo, vrhunske materiale in napredno tehnologijo, kar omogoča uporabo za delo, učenje in ustvarjanje.

slikaHONOR dosega največjo globalno rast dobav pametnih telefonov v letu 2025
18.02.2026

V letu 2025 je HONOR dosegel 11-odstotno medletno rast globalnih dobav pametnih telefonov in se po poročilu podjetja Omdia uvrstil na 1. mesto med desetimi vodilnimi proizvajalci pametnih telefonov na svetu.

članki

Sredi oktobra prihaja prvi mobilnik z deset jedrnim procesorjem


26.06.2015
Objavil: Dare Gliha

Mediatek je pred časom najavil prvi deset jedrni procesor Helio X20, sedaj pa je znano, da bo novinec luč sveta ugledal sredi oktobra v mobilniku Elephone P9000.

Helio X20 bo nosil oznako MT6797, deset jeder pa sestavljajo dva procesorja Cortex-A72 s taktom 2,5 GHz, štirje Cortex-A53 s taktom 2 GHz, ter še dva Cortex-A53 s taktom 1,4 GHz. Za grafični del bo skrbel Mali-T800.

Elephone P9000, ki bo imel omenjeni procesor bo imel še 5,5 palčni zaslon polne ločljivosti HD, 4 GB RAM-a, 32 GB vgrajenega pomnilnika z dodatnim mestom za razširitev le-tega, 8 MP sprednjo kamero, 20,7 MP zadnjo kamero ter baterijo kapacitete 3.100 mAh. P9000 bo omogočal uporabo dveh kartic SIM.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki