marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaS tem sopotnikom bodo večerne fotografije boljše kot kadarkoli prej
25.02.2026

Februar prinaša posebne trenutke, od romantičnih valentinovih večerij do živahnih pustnih povork, ki jih želimo ohraniti v spominu. Tu nam na pomoč priskoči HONOR Magic8 Pro, ki postavlja nov standard nočne fotografije z zmogljivo kamero, AI-stabilizacijo in obdelavo, ki omogoča ostre posnetke tudi iz roke, pri večjih povečavah in v zahtevnih svetlobnih pogojih.

slikaKmalu na voljo: berzhibna izkušnja kamere Galaxy za enostavno ustvarjanje vsebin
23.02.2026

V nekaj sekundah spremeniti fotografijo iz dneva v noč. Obnoviti manjkajoče dele predmetov na slikah, kot je na primer ugriz, odgriznjen od torte. Brezhibno združiti več fotografij v eno samo, skladno fotografijo. To so vrste ustvarjalnih zmožnosti, ki so nekoč zahtevale profesionalna znanja ali ure urejanja.

slikaHUAWEI MatePad 12 X že na slovenskih policah
20.02.2026

Huawei MatePad 12 X je najnovejši član rastoče družine tabličnih računalnikov tega proizvajalca, v kateri je še cenovno dostopni model Huawei MatePad 11.5. Naprava združuje estetsko dovršeno zasnovo, vrhunske materiale in napredno tehnologijo, kar omogoča uporabo za delo, učenje in ustvarjanje.

slikaHONOR dosega največjo globalno rast dobav pametnih telefonov v letu 2025
18.02.2026

V letu 2025 je HONOR dosegel 11-odstotno medletno rast globalnih dobav pametnih telefonov in se po poročilu podjetja Omdia uvrstil na 1. mesto med desetimi vodilnimi proizvajalci pametnih telefonov na svetu.

članki

Sony napoveduje kandidata za naskok na vrh pametnih telefonov


26.11.2012
Objavil: Janez Lukan

Sony letos z vsemi svojimi zastavonošami še ni uspel ogroziti najvišjih mest na lestvici najboljših mobilnikov. Vse to pa se bo kmalu spremenilo, saj, kot je razbrati iz časnika Financial Times Deutschland, Sony Mobile napoveduje resnega rivala aktualnima Samsung-u SIII in novemu iPhone-u, ki naj bi bil predstavljen naslednjo pomlad.

Ne skrivajo tudi dejstva, da v njihovi ponudbi ni naprave, ki bi lahko konkurirala najboljšim iz vrst Samsunga in Apple-a za nemški časopis prizna Sony-jev šef prodaje Dennis van Schie. To zagotovo niso najboljše novice za trenutne lastnike Sony naprav, še posebaj za lastnike opevanega Bondovega telefona, Xperie T, za katerega je to japonsko podjetje trdilo, da je vreden izbire med trenutnimi najpametnejšimi telefoni.

Če je prihod nove "zveri" še tako dobrodošel, pa je treba priznati, da bi se moral Sony odločiti za ta korak že kakšne pol leta nazaj, ko je svojega asa iz rokava potegnil Samsung (Galaxy SIII), zdi pa se, da Sony konkurenco v nedogled le lovi. Tako bo potisnjen v ozadje tudi drugo leto, ko telefon izide, saj bo isti čas svojega paradnega konja naslednje generacije predstavil tudi Samsung (Galaxy SIV), kmalu zatem pa še Apple. Šušlja se tudi, da naj bi Apple svoj novi iPhone 5S v proizvodnjo poslal že prihodnji mesec, kar kriči po tem, da se van Schie-ju in njegovi ekipi ne obeta prav nič dobrega.

Sony je na igrišču pametnih mobilnikov dokaj nov igralec in se poiskuša uveljaviti med najboljšimi mobilnimi podjetji, moral pa se bo še zelo izkazati z izdajanjem naprav, ki bodo jemalo sapo in paziti na svoje izjave.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki