marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaOdprt je natečaj mobilne fotografije Huawei XMAGE Awards 2025
14.07.2025

Vsakoletno tekmovanje XMAGE Awards 2025 je preraslo v globalno razstavo mobilne fotografije posnete s telefoni Huawei. Tekmovanje poteka od leta 2017 in na njem je do danes sodelovalo skoraj pet milijonov uporabnikov iz 170 držav in regij, kar ga uvršča med največja in najvplivnejša tekmovanja na področju mobilne fotografije na svetu.

slikaSamsung za IFO 2025 napoveduje predstavitev najnovejših tehnoloških rešitev
11.07.2025

Samsung se bo znova udeležil sejma IFA (Innovation for all), največjega evropskega sejma potrošniške elektronike, ki bo potekal od 5. do 9. septembra v Berlinu. Ob 101. izvedbi sejma bo Samsung ponovno prevzel prizorišče City Cube, kjer bo globalnemu občinstvu predstavil svoje najnovejše inovacije.

slikaEasyPark zdaj na voljo v vseh slovenskih mestih
09.07.2025

EasyPark, vodilni ponudnik digitalnih rešitev za upravljanje parkiranja in mobilnosti, je sedaj na voljo v vseh slovenskih mestih, kar pomeni 100-odstotno pokritost Slovenije. S tem dosežkom se Slovenija postavlja ob bok vodilnim državam na področju digitalne mobilnosti – in jih celo prekaša. Švedska ima 99-odstotno pokritost, kar jo uvršča na drugo mesto.

slikaHONOR predstavlja novo generacijo zložljivih telefonov
07.07.2025

HONOR je na Kitajskem predstavil novo generacijo zložljivega pametnega telefona HONOR Magic V5. Gre za najtanjši in najlažji pametni telefon z notranjim prepogibom doslej, ki z napredno industrijsko zasnovo in številnimi inovacijami znova premika meje mogočega.

članki

Sony prejel nagrade na prestižnem tekmovanju EISA AWARDS 2022


24.08.2022
Objavil: Dare Gliha

Sony je sporočil, da je bil njihov pametni telefon Sony Xperia 1 IV nagrajen na prestižni podelitvi nagrad Expert Imaging and Sound Association Awards. Sony je prejel nagrado v kategoriji Multimedijski pametni telefon.

Sonyjev nov vrhunski pametni telefon Xperia 1 IV navdušuje s svojo kompaktno in sodobno obliko, ki jo odlikuje robustni stekleni zaključek zaslona, še bolj kot zunanjost pa je privlačna notranjost.

Xperia 1 IV vključuje sistem za neprekinjeno optično izostritev 85–125 mm na teleobjektivu kamere in napredni slikovni senzor z odčitavanjem s hitrostjo 120 sličic na sekundo na vseh treh kamerah. Sony Xperia 1 IV tako uvaja nov standard na področju profesionalne fotografije, bodisi s kakovostno fotografijo bodisi z možnostjo snemanja video vsebin v 4K HDR. Visoko zmogljiv procesor Qualcomm Snapdragon in 5.000 mAh baterija, odlično poudarita definicijo vrhunskega pametnega mobilnega telefona.

Sony je prejel skupno osem nagrad v štirih kategorijah:

• EISA FOTOAPARAT POLNEGA FORMATA 2022-2023: Sony Alpha 7 IV
• EISA VLOGERSKI FOTOAPARAT 2022-2023: Sony ZV-E10
• EISA OBJEKTIV LETA 2022-2023: Sony FE 24-70mm F2.8 GM II
• EISA ŠIROKOKOTNI ZOOM OBJEKTIV 2022-2023: Sony FE PZ 16-35mm F4 G
• EISA ZOOM TELEOBJEKTIV 2022-2023: Sony FE 70-200mm F2.8 GM OSS II
• EISA PAMETNI MOBILNI TELEFON 2022-2023: Sony Xperia 1 IV
• EISA BREZŽIČNE SLUŠALKE 2022-2023: Sony WH-1000XM5
• EISA VRHUNSKI OLED TV 2022-2023: Sony XR-65A95K

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki