marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNovo partnerstvo HONOR in BYD za lažje povezovanje telefonov in vozil
07.11.2025

HONOR je sklenil strateško partnerstvo s podjetjem BYD, vodilnim svetovnim proizvajalcem vozil na nove pogone. Sodelovanje bo združilo rešitev podjetja HONOR za povezovanje pametnih telefonov z vozili ter pametni ekosistem BYD DiLink. Uporabniki bodo tako lahko uživali v enostavnejši, pametnejši in bolj prilagojeni izkušnji mobilnosti, ki jo poganja umetna inteligenca.

slikaSamsung predstavlja prvo tehnologijo za spremljanje prehrane za Galaxy Watch
05.11.2025

Vse se je začelo z enostavnim vprašanjem: Kaj če bi lahko merili svojo prehrano v realnem času, kar iz zapestja? Samsung indeks antioksidantov na Galaxy Watch8 spreminja tisto, kar je nekoč veljalo za znanstveno fantastiko in ga vpeljuje v vsakdanjo tehnologijo. V petih sekundah skeniranje palca prikaže natančne vrednosti karotenoidov. To je prvi merljivi indeks hranil v industriji.

slikaHONOR predstavil MagicOS 10, prvi operacijski sistem, ki se uči in razvija sam
03.11.2025

HONOR je na svoji prvi svetovni razvijalski konferenci v Shenzhenu predstavil MagicOS 10, prvi operacijski ekosistem na svetu, ki se lahko sam uči in izboljšuje. Ta prelomna novost pomeni začetek nove dobe, ko klasične operacijske sisteme zamenjujejo pametni sistemi, ki temeljijo na umetni inteligenci.

slikaVisa uvaja nov protokol za varno in pametno z UI podprto nakupovanje
31.10.2025

Visa je predstavila varnostno rešitev Trusted Agent Protocol, ki vzpostavlja temeljni okvir za agentsko poslovanje in omogoča varno komunikacijo med UI agenti in trgovci v vseh fazah nakupnega procesa.

članki

Sony Ericsson izdal SDK za Xperio X1


06.09.2008
Objavil: Dare Gliha

Sony Ericsson je objavil svoj komplet za razvijalce Software Developer Kit (SDK) za telefon Xperia™ X1 in razvijalce ter ustvarjalce vsebin povabil k izkoriščanju priložnosti, ki jih ponuja razvijanje mobilnih vsebin.

Glasba, fotografija, e-pošta in takojšnje sporočanje, igre, družabno mreženje ali video aplikacije - razvijalci lahko sedaj ustvarijo plejado edinstvene večpredstavnostne zabave in vsebin, v katerih bodo lahko uživali uporabniki Xperia X1. Xperia X1 ponuja popolnoma novo doživetje za uporabnike mobilnih telefonov s svojimi devetimi enostavno uporabnimi interaktivnimi ukaznimi ploščami, ki se prikažejo na zaslonu, ki je občutljiv na dotik.

Razvijalci lahko brezplačno uporabijo Windows Mobile SDK in razvijejo veliko število raznovrstnih ukaznih plošč s katerimi lahko izpolnijo zahteve uporabnikov po bogatem in individualiziranem večpredstavnostnem doživetju na njihovem telefonu. Uporabniki Xperia™ X1 bodo imeli na voljo izjemno izbiro pri prilagajanju svojega mobilnega telefona z aplikacijami, ki bodo odražale njihovo počutje in življenjski slog. Iskalnik, napredni koledar in aplikacija za družabno mreženje, glasbeni ali filmski katalog, športne strani in novice – plošče vam omogočajo, da do informacij dostopate hitro in neposredno, z enostavnim dotikom 7,5-cm zaslona super visoke ločljivosti.

»Sony Ericsson je svojim kupcem zavezan ponuditi bogato okolje z odprtimi vsebinami, s čimer bo njihovo mobilno doživetje postalo bolj prijetno in zabavno," je dejal Rikko Sakaguchi, CVP in vodja oddelka za načrtovanje in razvoj pri Sony Ericssonu. »Brezplačna distribucija Windows Mobile SDK za razvijalce in ustvarjalce mobilnih vsebin bo pospešila razvoj novih plošč in aplikacij za Xperia™ X1 ter uporabnikom omogočila izbiro in prilagajanje. Xperia™ X1 bo uporabnikom ponujala najbogatejše mobilno doživetje in bo svet pripeljala do prstov uporabnika.«

Sony Ericsson SDK za Windows Mobile™ 6.1 bo moč enostavno prenesti iz spletne strani Sony Ericsson Developer World: www.sonyericsson.com/developer.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki