marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR razkril novo vizualno podobo in identiteto podjetja
27.07.2026

HONOR je predstavil nov logotip in z njim tudi novo usmeritev znamke. Podjetje se iz proizvajalca pametnih telefonov razvija v ponudnika povezanega ekosistema naprav z umetno inteligenco, ki vključuje telefone, računalnike, tablice in nosljive naprave.

slikaSamsung prinaša ekosistem Galaxy v vsakodnevna očala
25.07.2026

Samsung je predstavil inteligentna očala. Novi modeli, ki nadgrajujejo koncepte, predstavljene na konferenci Google I/O, so bili razviti v sodelovanju z blagovnima znamkama Gentle Monster in Warby Parker ter prikazujejo, kako lahko ekosistem Galaxy preseže okvire pametnega telefona in se razširi na očala, ki podpirajo vsakodnevne aktivnosti, delo, potovanja ter prostoročno uporabo.

slikaHONOR Magic V6 navdušuje z drznim oblikovanjem
24.07.2026

HONOR pri modelu Magic V6 postavlja oblikovanje ob bok napredni prepogljivi tehnologiji. Novi paradni model združuje izjemno tanko zasnovo, napredno inženirstvo ter ekskluzivno sodelovanje z umetnikom Yonijem Alterjem, ki je ustvaril zaščitni ovitek, navdihnjen z legendo o Rdečem zajcu.

slikaXiaomi tekaški trio za vse, ki tečejo v ritmu življenja
22.07.2026

Poletje ima poseben ritem. Jutra so svetlejša, večeri daljši, mestne ulice bolj žive, parki bolj vabljivi, obala bolj fotogenična, tekaške poti pa kar kličejo po tem, da si vzamemo čas zase. Nekateri tečejo zaradi forme, drugi zaradi sprostitve, tretji zato, ker med koraki najlažje uredijo misli.

članki

Sony Ericsson je izbral novega distributerja za Slovenijo


26.01.2009
Objavil: Thomas Bergant

Sony Ericsson je danes objavil, da je podjetje AIMHIGH PLUS d.o.o. bilo izbrano za novega Slovenskega distributerja Sony Ericssonovih izdelkov in storitev. Podjetje AIMHIGH PLUS d.o.o. ima izkušnje in znanja s področja distribucije mobilne telefonije.

S svojim znanjem o slovenskem trgu in izkušnjami v prodaji bo AIMHIGH PLUS d.o.o. zagotavljal potrebno podporo za Sony Ericsson izdelke in prinesel dodano vrednost za operaterje, stranke in uporabnike. Roger Bolander, direktor Sony Ericssona za Centralno Evropo, je dejal: »Verjamemo, da bo sodelovanje Sony Ericssona s podjetjem AIMHIGH PLUS d.o.o. prispevalo k večjemu zadovoljstvu vseh uporabnikov izdelkov Sony Ericsson v Sloveniji.«

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki