marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR ruši meje ekosistemov
17.06.2026

Z uvrstitvijo na drugo mesto na trgu Bližnjega vzhoda in 25-odstotno globalno rastjo v prvem četrtletju leta 2026 znamka izziva največje igralce na trgu. Skrivnost tega uspeha ni le v inovativnih napravah, kot je zanesljiva serija HONOR 600, temveč tudi v izjemni odprtosti do konkurenčnih okolij.

slikaSamsung predstavlja naslednjo generacijo funkcij Galaxy Watch
15.06.2026

Samsung predstavlja pomembno posodobitev aplikacije Samsung Health, ki naslednjo generacijo ure Galaxy Watch spreminja v proaktivnega in inteligentnega partnerja za skrb za zdravje. Samsung bo začel uvajati posodobitev aplikacije, s katero bo predstavil ključne zdravstvene funkcije prihajajoče ure Galaxy Watch.

slikaSkoraj tri četrtine Slovencev za plačevanje uporablja mobilni telefon
12.06.2026

Slovenci ostajajo zvesti plačilnim karticam, hkrati pa se vse hitreje obračajo k mobilnim denarnicam in pametnim napravam, kar kaže, da vse manj razmišljajo o samem plačevanju in vse bolj o izkušnji. Plačevanje tako postaja hitro, nevidno in vgrajeno v vsakodnevne digitalne navade, od spletnih nakupov do potovanj.

slikaOd povprečnega do viralnega: odkrijte ustvarjalni potencial Galaxy A serije
10.06.2026

Biti študent ali mladi strokovnjak pomeni biti nenehno v pogonu, med predavanji, pripravništvi in nujno potrebnimi zabavnimi večeri. V tem vrtincu telefon ni le orodje, ampak tihi partner, na katerega se zaneseš pri dokumentiranju vsega.

članki

Sony bolj priljubljen kot Nokia


19.09.2008
Objavil: Mitja Zupančič

Sony je na azijskem kontinentu prehitel finsko Nokio po priljubljenosti. Anketa podjetja TNS je pokazala, da imajo Azijci zelo radi Sony v njihovi primarni panogi in niti ne toliko na mobilnem področju, še posebno zato, ker so vse glasnejše govorice o ločitvi matičnega podjetja od Ericssona.

Sony je tako pobral prvo mesto v anketi, pred znamkami kot so Canon in Nike. Vprašanih je bilo okoli 3600 ljudi v desetih azijskih področjih, vključno z Avstralijo.

Coca-Cola in Google sta bila v svojih kategorijah seveda nesporna zmagovalca, dobro sta se uvrstili tudi podjetji Apple in Hewlett-Packard, ki predstavljata potrebe potrošnikov na Kitajskem.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki