marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSkoraj tri četrtine Slovencev za plačevanje uporablja mobilni telefon
12.06.2026

Slovenci ostajajo zvesti plačilnim karticam, hkrati pa se vse hitreje obračajo k mobilnim denarnicam in pametnim napravam, kar kaže, da vse manj razmišljajo o samem plačevanju in vse bolj o izkušnji. Plačevanje tako postaja hitro, nevidno in vgrajeno v vsakodnevne digitalne navade, od spletnih nakupov do potovanj.

slikaOd povprečnega do viralnega: odkrijte ustvarjalni potencial Galaxy A serije
10.06.2026

Biti študent ali mladi strokovnjak pomeni biti nenehno v pogonu, med predavanji, pripravništvi in nujno potrebnimi zabavnimi večeri. V tem vrtincu telefon ni le orodje, ampak tihi partner, na katerega se zaneseš pri dokumentiranju vsega.

slikaPrihodki družbe Xiaomi v prvem četrtletju 2026 so dosegli 99,1 milijarde RMB
08.06.2026

Xiaomi Corporation, podjetje za potrošniško elektroniko in pametno proizvodnjo, katerega jedro predstavljajo pametni telefoni in pametna strojna oprema, povezani prek platforme interneta stvari (»IoT«), je objavilo nerevidirane konsolidirane rezultate za tri mesece, ki so se končali 31. marca 2026 (»obdobje«).

slikaBaterija, ki sledi tempu sodobnih ustvarjalcev vsebin
05.06.2026

Zanesljiva baterija je postala eden ključnih delov uporabniške izkušnje, zato najnovejša modela HONOR 600 in HONOR 600 Pro združujeta dolgo življenjsko dobo baterije, inteligentno upravljanje porabe energije in podporo za do 1.600 polnilnih ciklov, kar omogoča stabilno delovanje tudi pri intenzivnejši vsakodnevni uporabi.

članki

Objavljen širši spisek mobilnikov s 125 W polnjenjem


22.11.2021
Objavil: Dare Gliha

Znano je, da bo Oppo naslednje leto predstavil 125 W hitro žično polnjenje pri seriji mobilnikov Find X4, vendar pa X4 in X4 Pro nista edina pametna telefona, ki bosta deleža te tehnologije. Do sedaj je znano, da bodo to hitrost omogočali tudi telefoni pri Realme in One Plus.

Realme je tako razkril, da bodo 125 W polnjenje omogočali tudi njegovi mobilniki, glede na govorice pa bo prvi tak mobilnik Realme GT2 Pro. Ultra hitro polnjenje bo omogočal tudi OnePlus 10 Pro, pa tudi Oppo Reno8 Pro. To skoraj zagotovo pomeni, da bo generacija Reno7 tehnologijo zelo hitrega polnjenja v celoti preskočila. Na listi se je znašel tudi do sedaj neznan Oppov model Oppo N.

Vse te naprave bi morale biti uradno predstavljene in na voljo v prvi polovici leta 2022, zato bo zanimivo videti, kakšen bo čas polnjenja v primerjavi s Xiaomijevim sistemom 120 W. Njihov 11T Pro je zmožen popolnoma prazno 5000 mAh baterijo napolniti do 100 % v zgolj 21 minutah. Kako se bo obnesla Oppova tehnologija in ali bo še hitrejša kot Xiaomijeva, pa bomo videli dokaj kmalu.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki