marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaVeč kot polovica Evropejcev priznava, da v javnosti pogleda na zaslon telefona neznanca
13.04.2026

Nova raziskava podjetja Samsung razkriva, da so evropski javni prostori postali skupni zasloni: 56 odstotkov ljudi pravi, da so po naključju pogledali na telefon neznanca, pri čemer kot najverjetnejši kraj za opazovanje zaslona druge osebe navajajo javni prevoz (57 %).

slikaTelefona Samsung Galaxy A57 5G in Galaxy A37 5G sta zdaj na voljo v Sloveniji
10.04.2026

Samsung je sporočil, da sta nova Galaxy A57 5G in Galaxy A37 5G, najnovejša predstavnika serije Galaxy A, ki prinašata najnovejše Samsung mobilne inovacije, vključno z nadgrajeno funkcionalnostjo Izjemna inteligenca na voljo v Sloveniji.

slikaTržni delež podjetja Samsung na področju prestižnih pametnih telefonov v Evropi raste
10.04.2026

Samsung je utrdil svoj položaj vodilnega v segmentu prestižnih pametnih telefonov z nedavno svetovno predstavitvijo Galaxy S26 Ultra. Galaxy S26 Ultra je navdušil potrošnike po vsem svetu in predstavlja kar 70 odstotkov vseh prednaročil za serijo Galaxy S26 na svetovni ravni.

slikaKdo bo letošnjo pomlad kraljeval med pametnimi telefoni srednjega razreda?
09.04.2026

Segment pametnih telefonov srednjega razreda postaja vse bolj konkurenčen, saj proizvajalci vanj prinašajo funkcije, ki so bile še pred kratkim rezervirane za dražje modele. Med napravami, ki letos v tem razredu izstopajo, je tudi HONOR 600 Lite, ki v primerjavi s konkurenco poudarja kovinski okvir, napredno fotografsko izkušnjo, zmogljivo baterijo ter široko uporabo umetne inteligence.

članki

Si.mobil omogoča brezplačne klice in ostale storitve za Japonsko


14.03.2011
Objavil: Thomas Bergant

Si.mobil želi pomagati svojim uporabnikom, ki so kakor koli povezani z Japonsko in so se zaradi hude naravne nesreče znašli v negotovosti. Zato vsem svojim uporabnikom omogoča brezplačne klice iz Slovenije na Japonsko, prav tako pa tudi brezplačno uporabo vseh storitev Si.mobilovim uporabnikom, ki se trenutno nahajajo na Japonskem.

Si.mobil bo brezplačno uporabo omogočil za storitve opravljene od 11. marca do 31. marca 2011. Brezplačna uporaba bo omogočena v obliki dobropisa, ki ga bodo uporabniki prejeli v začetku aprila.

Si.mobil brezplačne storitve za Japonsko namenja uporabnikom, ki želijo v teh težkih trenutkih ohraniti stike s prijatelji, partnerji in svojimi bližnjimi.

Za brezplačne storitve velja t. i. načelo pravične porabe.

fotografije
Ni dodatnih fotografij.
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki