marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR predstavil MagicOS 10, prvi operacijski sistem, ki se uči in razvija sam
03.11.2025

HONOR je na svoji prvi svetovni razvijalski konferenci v Shenzhenu predstavil MagicOS 10, prvi operacijski ekosistem na svetu, ki se lahko sam uči in izboljšuje. Ta prelomna novost pomeni začetek nove dobe, ko klasične operacijske sisteme zamenjujejo pametni sistemi, ki temeljijo na umetni inteligenci.

slikaVisa uvaja nov protokol za varno in pametno z UI podprto nakupovanje
31.10.2025

Visa je predstavila varnostno rešitev Trusted Agent Protocol, ki vzpostavlja temeljni okvir za agentsko poslovanje in omogoča varno komunikacijo med UI agenti in trgovci v vseh fazah nakupnega procesa.

slikaSamsung Galaxy XR: Odpiranje novih svetov
29.10.2025

Samsung je za južnokorejski in ameriški trg predstavilo Galaxy XR, novo kategorijo naprav, ki temeljijo na umetni inteligenci in so zasnovane za zagotavljanje poglobljenih doživetij v obliki, optimizirani za večmodalno umetno inteligenco.

slikaNa Kitajskem lansirali serijo HONOR Magic8 in napovedali prihod naprave ROBOT PHONE
27.10.2025

HONOR je na Kitajskem uradno predstavil novo serijo HONOR Magic8, prvo generacijo samoučečih se AI telefonov. Serija prinaša napredno inteligenco YOYO Agent, prelomne inovacije v mobilni fotografiji in zmogljivosti, ki postavljajo nove rekorde v industriji. Ob zaključku dogodka je HONOR razkril tudi načrte svoje najdrznejše inovacije doslej – prihod povsem nove kategorije naprav ROBOT PHONE.

članki

Dogovor med Siemensom ter T-Mobile Hrvaška


04.01.2006
Objavil: Dare Gliha

Siemens je skupaj z avstrijskim podjetjem GTW-MC podpisal dogovor s hrvaškim operaterjem T-Mobile za implementacijo SAP rešitve za analiziranje kupcev ter plačila, zasnovano posebej za mobilno telekomunikacijo (SAP IS-T).

Dogovor je vreden okoli 22,1 milijona kun.

Kot so sporočili iz Siemensa, dogovor obsega vodenje celotnega projetka, oblikovanje sistema, implementacijo SAP rešitve za telekomunikacije, testiranje in šolanje osebja, inštalacijo infrastrukture in integracijo celovite rešitve v obstoječe okolje T-Mobila. Pričakuje se, da bo projekt končan in vpeljan v uporabo v začetku avgusta 2006.

Z vpeljavo takega sistema želi T-Mobile Hrvaška integrirati rešitve SAP IS-T s sistemom za obračun in izdajo računov ter obstoječimi SAP moduli. Nova rešitev bo omogočila avtomatizacijo procesa plačil od prodajnih mest ter poslovnih partnerjev, definirali naj bi procedure opominjanja, vse to pa bo povečalo operativno učinkovitost.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki