marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung predstavlja zbirko muzeja Louvre v Samsung Trgovini z umetninami
14.08.2026

Samsung je sporočil, da je v Samsung Trgovino z umetninami prvič dodal 34 povsem novih umetniških del iz zbirke muzeja Louvre. S tem je uporabnikom Samsung Trgovine z umetninami po vsem svetu na voljo skupno 51 mojstrovin enega najbolj priznanih muzejev na svetu.

slikaPrepogljiv telefon, s katerim ni treba ravnati v rokavicah
12.08.2026

Prepogljivi telefoni veljajo za občutljive, a HONOR Magic V6 je vzdržljivost dokazal na nenavaden način. Britanski ustvarjalec Joe Weller se je po jeklenici spustil tako, da je njegovo približno 80-kilogramsko težo nosil tečaj telefona. Naprava je preizkus prestala brez poškodb in delovala normalno.

slikaUmetna inteligenca je povsod. Toda kje dejansko pomaga?
10.08.2026

Skoraj ni tedna, da ne bi prišlo do nove napovedi na področju umetne inteligence. Novi modeli, novi demo posnetki, nove trditve o tem, kaj se bo kmalu spremenilo. Večina ljudi je to predstavitev že slišala, in večina jih lahko prizna še nekaj: le malo od tega je dejansko spremenilo njihov dan.

slikaZakaj bolj intenziven trening ne pomeni vedno boljših rezultatov
07.08.2026

Ko se napredek upočasni, je najpogostejši odziv narediti več, dodati še en trening, povečati razdaljo ali se prebiti skozi utrujenost. Intenzivnejši trening se pogosto dojema kot disciplina, medtem ko se počitek lahko zdi kot izgubljen čas. Vendar več vloženega truda ne vodi vedno do boljšega rezultata.

članki

Sharp predstavil nov IGZO LCD zaslon


14.11.2014
Objavil: Dare Gliha

Sharp je predstavil nov, 4,1 palčni IGZO LCD zaslon, ki podpira ločljivost 2560 x 1600 pik. Taka resolucija na zaslonu velikosti 4,1 palca pa prinaša še skorajda neverjetno gostoto pik, ki znaša 736 ppi.

Taka gostota pik se lahko primerja s šest palčnimi zasloni QFHD. Tako veliko gostoto so dosegli z manjšimi pikami, ki merijo le 11.5µm. To mu omogoča, da jih lahko na zaslon spravijo bistveno več, kot do sedaj.

Pred nekaj tedni je Sharp najavil, da bo tak zaslon na voljo za masovno proizvodnjo do leta 2016. Sedaj je ta potrditev tudi uradna. Sharp namerava masovno proizvodnjo pričeti v letu 2016, že prihodnje leto pa bodo testne primerke poslali proizvajalcem mobilnikov.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki