marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHuawei Health+: plačljiva storitev za več zdravja in učinkovitejšo vadbo
29.05.2026

Huawei že nekaj časa dokazuje, da pametne ure niso več le modni dodatek ali podaljšek telefona za prikaz obvestil. S storitvijo Huawei Health+ pa so naredili korak dlje. Ponudili digitalnega spremljevalca za boljše počutje, več gibanja in bolj zdrave navade.

slikaNaraščanje prevar ribarjenja, ki nagovarjajo uporabnike mobilnih telefonov
28.05.2026

V Centru kibernetske varnosti in odpornosti Telekoma Slovenije se dnevno spopadajo z velikim številom prevar ribarjenja (te so še vedno med najbolj pogostimi napadi), ki so ciljno usmerjene na uporabnike mobilnih telefonov.

slikaKako serija HONOR 600 na novo opredeljuje mobilno fotografijo
27.05.2026

HONOR 600 in HONOR 600 Pro uporabnikom omogočata, da iz vsakega prizora lažje ustvarijo kakovostno fotografijo, video ali dovršeno vizualno zgodbo. Z 200 MP kamero, odličnim nočnim fotografiranjem, do 120-kratno povečavo in ustvarjanjem videov iz fotografij napravi prinašata profesionalne rezultate na preprost način.

slikaSamsung sprejema novi kodeks ravnanja EU za energijsko pametne naprave
25.05.2026

Samsung je sporočil, da je podpisal kodeks ravnanja Evropske unije (EU) za interoperabilnost in energijsko pametne naprave (Energy Smart Appliances – ESA). Namen kodeksa je pospešiti uvajanje povezanih naprav, ki lahko nemoteno sodelujejo z energetskimi sistemi in gospodinjstvom pomagajo pri učinkovitejši rabi električne energije.

članki

SanDisk predstavlja "slotMusic"


10.10.2008
Objavil: Mitja Zupančič

SlotMusic je ime novega formata, ki so ga predstavili pri podjetju SanDisk. Podpirajo ga tudi "veliki štirje", Sony, Warner, EMI in Universal.

DRM standard (digialne pravice) pri mp3 posnetkih bo tako na voljo na microSD karticah do božiča. Skladbe se bodo predvajale na napravah, ki podpirajo novi format, vključujejo pa računalnike Apple, PC in Linux, vključno z mobilniki.

"SlotMusic ponuja uporabnikom takojšnjo, odtipljivo in visoko kvalitetno alternativo medijem, kot so CD ali ostali digitalni nosilci," je dejala Danielle Lewis, podpredsednica podjetja IDC. "Letos bo globalno odposlanih več kot 1,2 milijarde mobilnikov. Bistveno več, kot prenosnih medijskih predvajalnikov in ta tredn se še stopnjuje."

Nova kartica bo najprej na voljo v ZDA in Angliji, ostali del Evrope bo dočakal novo kartico malenkost kasneje.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki