marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHuawei Health+: plačljiva storitev za več zdravja in učinkovitejšo vadbo
29.05.2026

Huawei že nekaj časa dokazuje, da pametne ure niso več le modni dodatek ali podaljšek telefona za prikaz obvestil. S storitvijo Huawei Health+ pa so naredili korak dlje. Ponudili digitalnega spremljevalca za boljše počutje, več gibanja in bolj zdrave navade.

slikaNaraščanje prevar ribarjenja, ki nagovarjajo uporabnike mobilnih telefonov
28.05.2026

V Centru kibernetske varnosti in odpornosti Telekoma Slovenije se dnevno spopadajo z velikim številom prevar ribarjenja (te so še vedno med najbolj pogostimi napadi), ki so ciljno usmerjene na uporabnike mobilnih telefonov.

slikaKako serija HONOR 600 na novo opredeljuje mobilno fotografijo
27.05.2026

HONOR 600 in HONOR 600 Pro uporabnikom omogočata, da iz vsakega prizora lažje ustvarijo kakovostno fotografijo, video ali dovršeno vizualno zgodbo. Z 200 MP kamero, odličnim nočnim fotografiranjem, do 120-kratno povečavo in ustvarjanjem videov iz fotografij napravi prinašata profesionalne rezultate na preprost način.

slikaSamsung sprejema novi kodeks ravnanja EU za energijsko pametne naprave
25.05.2026

Samsung je sporočil, da je podpisal kodeks ravnanja Evropske unije (EU) za interoperabilnost in energijsko pametne naprave (Energy Smart Appliances – ESA). Namen kodeksa je pospešiti uvajanje povezanih naprav, ki lahko nemoteno sodelujejo z energetskimi sistemi in gospodinjstvom pomagajo pri učinkovitejši rabi električne energije.

članki

Samsung za IFO 2025 napoveduje predstavitev najnovejših tehnoloških rešitev


11.07.2025
Objavil: Dare Gliha

Samsung se bo znova udeležil sejma IFA (Innovation for all), največjega evropskega sejma potrošniške elektronike, ki bo potekal od 5. do 9. septembra v Berlinu. Ob 101. izvedbi sejma bo Samsung ponovno prevzel prizorišče City Cube, kjer bo globalnemu občinstvu predstavil svoje najnovejše inovacije.

Letos bo Samsung gostom ponudil vpogled v svojo vizijo, kako umetna inteligenca oblikuje naše domove – danes in v prihodnosti. Obiskovalci bodo lahko od blizu spoznali, kako Samsung mobilne naprave, televizorji, prenosniki in gospodinjski aparati z močjo umetne inteligence izboljšujejo vsakdanje življenje.

Samsung se bo 4. septembra, dan pred odprtjem razstavnega prostora, predstavil na odru z letno novinarsko konferenco, na kateri bo predstavil razburljivo paleto naprednih izdelkov in pametnih storitev. Kot vodilno podjetje na področju rešitev z umetno inteligenco za dom bo Samsung na konferenci izpostavil prelomne možnosti, ki jih prinaša UI v domačem okolju, in poudaril, kako se izdelki z umetno inteligenco in ekosistem SmartThings brezhibno povezujejo in poenostavljajo vsakdanje življenje.

Predstavniki podjetja Samsung in njegovih partnerjev bodo stopili na oder in delili vpoglede v najnovejšo Samsung ponudbo izdelkov in razložili, kako njihove tehnologije lahko pripomorejo k učinkovitejšemu in prijetnejšemu življenju doma. Zbrani gostje bodo nato vabljeni k raziskovanju najnovejših Samsung rešitev v doživetem in interaktivnem prostoru, še preden bo ta naslednji dan odprt za širšo javnost.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki