marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung prinaša ekosistem Galaxy v vsakodnevna očala
25.07.2026

Samsung je predstavil inteligentna očala. Novi modeli, ki nadgrajujejo koncepte, predstavljene na konferenci Google I/O, so bili razviti v sodelovanju z blagovnima znamkama Gentle Monster in Warby Parker ter prikazujejo, kako lahko ekosistem Galaxy preseže okvire pametnega telefona in se razširi na očala, ki podpirajo vsakodnevne aktivnosti, delo, potovanja ter prostoročno uporabo.

slikaHONOR Magic V6 navdušuje z drznim oblikovanjem
24.07.2026

HONOR pri modelu Magic V6 postavlja oblikovanje ob bok napredni prepogljivi tehnologiji. Novi paradni model združuje izjemno tanko zasnovo, napredno inženirstvo ter ekskluzivno sodelovanje z umetnikom Yonijem Alterjem, ki je ustvaril zaščitni ovitek, navdihnjen z legendo o Rdečem zajcu.

slikaXiaomi tekaški trio za vse, ki tečejo v ritmu življenja
22.07.2026

Poletje ima poseben ritem. Jutra so svetlejša, večeri daljši, mestne ulice bolj žive, parki bolj vabljivi, obala bolj fotogenična, tekaške poti pa kar kličejo po tem, da si vzamemo čas zase. Nekateri tečejo zaradi forme, drugi zaradi sprostitve, tretji zato, ker med koraki najlažje uredijo misli.

slikaNajlepše trenutke je običajno najtežje ujeti
20.07.2026

Predstavljajte si naslednje: osvetlitev je idealna, vzdušje za mizo je sproščeno, vaša skupina prijateljev pa se iskreno smeji. To je spomin kot iz učbenika, točno takšen trenutek, ki ga ustvarjalci z veseljem dokumentirajo. Izvlečete pametni telefon, da bi ga posneli, in iluzija se v trenutku razblini.

članki

Samsung še povečal prednost pred Huaweijem


19.10.2020
Objavil: Dare Gliha

V zadnjem poročilu Counterpoint Researcha je navedeno, da je v avgustu Samsung povišal svoj tržni delež in tako še povišal prednost pred Huaweijem. Glede na poročilo je v avgustu Samsung dosegel 22 odstotni tržni delež.

Glede na letošnji april je tako Samsung svoj delež povišal za dva odstotka, Huawei pa je dosegel 16 odstotni delež, kar je pet odstotni padec glede na april. Prvi poletni meseci so bili za proizvajalce mobilnikov precej težki, zelo se je poznalo tudi zaprtje Indijskega trga. Vendar pa je Samsungu uspelo izkoristiti dejstvo, da se je ta trg ponovno odprl v juliji in avgustu.

Na tretjem mestu se je znašel Apple, ki je uspel zadržati svojih 12 odstotkov trga, pričakuje pa se, da bodo konec leta številke višje, predvsem na račun predstavitve nove serije iPhone 12.

Na lestvici najdemo tudi kitajski Xiaomi in Oppo, ki nekako polnita praznino, ki jo za seboj pušča trgovinska vojna med ZDA in Huaweijem.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki