marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaPrihodki Xiaomi v letu 2025 dosegli 457,3 milijarde RMB
07.04.2026

Xiaomi je objavil svoje revidirane rezultate za leto, ki se je končalo 31. decembra 2025 (»leto«). V letu 2025 je več ključnih kazalnikov Skupine doseglo rekordne ravni, kar kaže na močno odpornost rasti. Skupni prihodki so dosegli 457,3 milijarde RMB, kar predstavlja 25,0 % medletno rast. Prilagojeni čisti dobiček je zrasel za 43,8 % na letni ravni in dosegel rekordnih 39,2 milijarde RMB.

slikaNovi HONOR 600 Lite sedaj na voljo tudi v Sloveniji
06.04.2026

HONOR je v Ljubljani premierno predstavil nov model pametnih telefonov 600 Lite, ki je obiskovalce navdušil z vzdržljivo zasnovo, elegantnim videzom in zmogljivo baterijo s kapaciteto 6520 mAh. Do 30. aprila 2026 velja ekskluzivna ugodnost, saj prejmejo kupci ob nakupu HONOR 600 Lite tudi pametno uro HONOR CHOICE 2i.

slikaOdprte so prijave na fotografski natečaj HUAWEI XMAGE Awards 2026
03.04.2026

Huawei vabi fotografe z vsega sveta, da prijavijo svoja dela na deseti fotografski natečaj XMAGE Awards. Ta letos poteka pod geslom »Now is Your Shot« oziroma »Zdaj je tvoj trenutek«, ki ustvarjalce navdihuje, da izkoristijo pravi trenutek in skozi objektiv ujamejo edinstvene perspektive.

slikaPametna ura za tek, zasnovana v sodelovanju z maratonsko legendo Eliudom Kipchogejem
02.04.2026

Huawei je tudi na našem trgu predstavil povsem novo pametno uro Huawei Watch GT Runner 2, zasnovano za tekače vseh ravni. Najnovejši dodatek v Huaweievi ponudbi nosljivih naprav prinaša pomemben napredek na področju natančnega določanja položaja, znanstveno podprtega treninga in celodnevnega udobja.

članki

Samsung razvija lasten 3D ToF senzor imenovan ISOCELL Vizion


25.09.2020
Objavil: Dare Gliha

Samsung je na EUIPO (European Union Intellectual Property Office) vložil papirje za patent, ki zelo verjetno razkriva funkcijo prihajajoče serije galaksije S21. Glede na opis je izum imenovan ISOCELL Vizion pravzaprav lasten 3D ToF senzor.

Glede na govorice je bila na seriji Note20 odsotnost 3D ToF Senzorja posledica preobremenjenosti Sonya z naročilom Appla. Posledično so se pri Samungu očitno odločili, da izdelajo lastno rešitev. Ali bo novost res prisotna že na naslednji različici galaksije pa bo potrebno še malo počakati, saj se pojavljajo tudi govorice, da le-ta 3D ToF senzorja še ne bo imela.

Letsgodigital navaja, da je poteza Samsunga z vloženim patentom jasen znak, da podjetje preučuje možnost razširitve svojega portfelja izdelkov, predvsem pa, da ne želijo biti preveč odvisni od podizvajalcev.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki