marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR in Google Cloud krepita partnerstvo za novo dobo inteligentnih naprav
18.04.2025

HONOR je na dogodku Google Cloud Next 2025 predstavilo nove mejnike v sodelovanju z družbo Google Cloud, ki spreminjajo uporabniško izkušnjo s pametnimi napravami. Eric Fang, višji direktor produktnega načrtovanja pri HONOR-ju, je poudaril strateško partnerstvo, ki se z najnovejšimi jezikovnimi modeli (LLM) Gemini pomika v novo obdobje.

slikaSamsung znova toži BOE
16.04.2025

Samsung in BOE sta dva izmed največjih proizvajalcev zaslonov in sta se že več kot nekajkrat znašla na sodišču. Zadnji spor se je odvijal zaradi patenta pred ameriško komisijo za mednarodno trgovino, Samsung pa je prejšnji mesec v sporu uradno zmagal. Zdaj korejski tehnološki velikan ponovno išče pravico, vendar tokrat zaradi domnevno ukradenih poslovnih skrivnosti.

slikaApple bo morda razširil svoj proizvodni obrat v Braziliji, da bi se izognil visokim tarifam
14.04.2025

Po navedbah virov, ki so seznanjeni z dogajanjem, namerava Apple razširiti svoj proizvodni obrat v Braziliji, da bi se izognil carinam, ki jih je Trumpova administracija nedavno uvedla za Kitajsko.

slikaSamsung pripravlja nova očala za navidezno resničnost
11.04.2025

V nedavnem poročilu ET News Samsung dela na treh napravah za navidezno resničnost, vendar je uradno potrjena le ena od njih - Project Moohan, ki se bo verjetno uradno imenovala Galaxy XR. A čeprav gre za polnopravno naglavno napravo VR/AR, poročilo kaže, da korejski tehnološki velikan dela še na dveh očalih XR, Project Haean in Project Jinju.

članki

Samsung prejel 45 nagrad na natečaju International Design Excellence Awards (IDEA) 2024


23.09.2024
Objavil: Dare Gliha

Samsung je sporočil, da je na natečaju International Design Excellence Awards (IDEA) 2024 prejel priznanje za oblikovalsko odličnost. Med priznanji sta dve zlati, ena srebrna in dve bronasti nagradi ter 40 finalistov.

IDEA je eno najprestižnejših nagrad za oblikovanje na svetu. Podeljuje jo Društvo industrijskih oblikovalcev Amerike (IDSA). IDEA je bila ustanovljena leta 1980 in priznava dosežke na področju industrijskega oblikovanja. Letos je IDEA izbrala zmagovalce v 20 kategorijah, vključno s kategorijami za dom, potrošniško tehnologijo in digitalno interakcijo. Ključna merila za ocenjevanje vključujejo tudi inovativnost oblikovanja, koristi za uporabnika, koristi za družbo in drugo.

Samsung zasnova odraža spreminjajoče se vrednote podjetja in inovativno tehnologijo. Podjetje je bilo priznano za svojo odličnost na področju oblikovanja, osredotočenega na življenjske sloge in izkušnje potrošnikov.

»Te nagrade so pomembna potrditev naše vztrajne zavezanosti k premikanju meja oblikovanja, hkrati pa zagotavljajo, da naše stvaritve odmevajo pri ljudeh,« je dejal TM Roh, predsednik in vodja centra za korporativno oblikovanje pri podjetju Samsung Electronics. »Pri nadaljnjem razvoju se bomo še naprej osredotočali na razvoj inovativnih modelov, ki bogatijo življenja naših uporabnikov in hkrati ostajajo zvesti bistvu vsakega izdelka.«

Samsung je prejel dve zlati nagradi, ena izmed njih je pripadala Galaxy AI UX. Le-ta uvaja smiselno inteligenco za izboljšanje vseh delov življenja, zlasti z omogočanjem nemotene komunikacije kjer koli in kadar koli. Funkcije, ki jih prinaša, je mogoče priročno uporabljati v vsakdanjem življenju. S funkcijo Tolmač (Interpreter), ki kljubuje jezikovnim oviram, s funkcijo Sprotni prevod (Live Translate), ki samodejno prevaja glasovne klice, s funkcijo Pomoč za zapiske (Note Assist), ki uporabnikom omogoča ustvarjanje inteligentnih povzetkov njihovih zapiskov, s funkcijo Pomoč za brskanje (Browsing Assist), ki jim omogoča povzemanje in prevajanje spletnih strani, in s funkcijo Pomoč za klepet (Chat Assist), ki jim omogoča pisanje besedila v jeziku, v katerem jim je najbolj udobno.

Samsung je prejel srebrno nagrado za Galaxy Z Flip 5, zložljiv pametni telefon, ki uporablja novo obliko in večji zaslon, da bi izboljšal uporabniško izkušnjo, bronasto nagrado pa so prejeli za serijo tabličnih računalnikov Galaxy Tab S9, ki združuje prenosljivost tabličnega računalnika in zmogljivo funkcionalnost prenosnega računalnika.

Poleg prvih treh mest so prejeli še 45 nagrad za televizorje, gospodinjske aparate in pametne telefone, od izdelkov do oblikovanja uporabniškega vmesnika.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki