marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaZasebnost, na katero se lahko zanesete: Varna mapa in Knox
19.12.2025

Vaš pametni telefon je pravzaprav vaš osebni podatkovni center. V njem je vse, od letalskih kart in podatkov o kreditnih karticah do tistih 13.700 fotografij vašega psa (ali mačke). Varna mapa, zaščitena s Samsung Knox, vam omogoča zaseben, šifriran prostor, kjer lahko vse to varno shranite, stran od radovednih oči. Je kot skriti trezor v vašem telefonu, dostopate lahko le vi.

slikaKonec nenehnega polnjenja telefona: HONOR napovedal 7,500 mAh baterijo
17.12.2025

V zadnjem desetletju se je vzdržljivost baterije v pametnih telefonih skoraj podvojila – z okoli 3.000 mAh leta 2015 na današnjih 6.000 mAh in več. Nov korak sledi v začetku leta 2026, ko HONOR napoveduje prihod HONOR Magic8 Lite z baterijo 7.500 mAh ter HONOR Magic8 Pro z 6.270 mAh, kar postavlja nov standard vzdržljivosti.

slikaSamsung je predstavil uporabniški vmesnik One UI 8.5 Beta za
15.12.2025

Samsung je napovedal program beta One UI 8.5, ki uvaja nove in enostavnejše načine za ustvarjanje, povezovanje in varnost. Uporabniški vmesnik One UI 8.5 uporabnikom omogoča, da dosežejo več z manj truda, saj vključuje nadgradnje, ki omogočajo bolj tekoče delovanje, upravljanje naprav in izboljšano varnost.

slikaProslavite tisto, kar traja: nova praznična kampanja HONOR
12.12.2025

HONOR je v decembru predstavil praznično kampanjo »Proslavite tisto, kar traja«, ki izpostavlja moč skupnih trenutkov ter zanesljive naprave HONOR Magic V5 in serijo HONOR 400. Najnovejši zložljivi model in vzdržljivi telefoni serije 400 uporabnikom omogočajo, da brez skrbi ujamejo zimske spomine, napredne AI funkcije pa poskrbijo, da praznični utrinki ostanejo jasni v vseh svetlobnih pogojih.

članki

Samsung predstavil prenovljeno serijo Galaxy A


02.02.2017
Objavil: Dare Gliha

Samsung je danes predstavil letošnjo nadgradnjo svojih mobilnikov serije A, modela [url=http://www.mobile.si/gsm/predstavitev-sasmung-galaxy-a3-2017.html]A3[/url] in [url=http://www.mobile.si/gsm/predstavitev-sasmung-galaxy-a5-2017.html]A5[/url]. Kot pri predhodnikih so se pri podjetju odločili, da model A7 na slovenski in tudi evropski trg ne pripeljejo. Letošnja novost je prisotnost čitalnika prstnih odtisov ter vodoodpornost.

Vodja mobilnega oddelka pri Samsung Slovenija, Bernard Purkart je povedal, da Samsung s serijo A na našem tržišču beleži dobre prodajne rezultate, ter dodal, da sta prenovljena modela še precej boljša. “Poleg elegantnosti, zmogljivosti in funkcionalnosti, ki odlikujejo nove pametne telefone modele serije Galaxy A, je sedaj pri obeh modelih na voljo tudi senzor prstnega odtisa. Poleg tega pa sta oba modela tudi vodoodporna,” je še dodal.

Cena na prostem tržišču po mojem mnenju ni najugodnejša, za model A3 bo potrebno odšteti 349, za model A5 pa 449 evrov. Vseeno pa glede na prvi vtis pri rokovanju s telefonoma menim, da bosta ob primerni ceni z vezavo operaterja tudi to pot uspešna.

Prenovljena serija Galaxy A 2017 bo pri nas na voljo od jutri.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki