marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR Magic8 Lite prejel priznano nagrado Editor's Choice
28.01.2026

HONOR je za najnovejši telefon prejel priznanje Editor's Choice, ki ga podeljuje eden vodilnih svetovnih tehnoloških medijev Android Headlines. Nagrada potrjuje prepričljivo kombinacijo visoke vzdržljivosti, zmogljive baterije in privlačne cene, s katero HONOR Magic8 Lite izstopa v segmentu pametnih telefonov srednjega razreda.

slikaXiaomi predstavlja serijo REDMI Note 15
26.01.2026

Novo serijo REDMI Note 15 sestavljajo modeli REDMI Note 15 Pro+ 5G, REDMI Note 15 Pro 5G, REDMI Note 15 Pro, REDMI Note 15 5G in REDMI Note 15. Odlikujejo jih trdnost titana, dolga življenjska doba baterije, povečana odpornost proti padcem, vodi in prahu, izboljšani fotografski sistemi, zmogljivost na ravni paradnih modelov in brezhibna uporabniška izkušnja.

slikaSamsung Wallet uvaja dostop z digitalnim ključem za izbrane Toyotine modele
23.01.2026

Samsung je sporočil, da Samsung Wallet (digitalna denarnica) od januarja 2026 podpira združljivost z digitalnim ključem za izbrana vozila Toyota. Ta nova funkcija bo uporabnikom združljivih pametnih telefonov Samsung Galaxy omogočala odklepanje, zaklepanje in zagon njihovih vozil Toyota, kar zagotavlja priročno in varno izkušnjo vožnje.

slikaLenovo na CES 2026 predstavil revolucionarno osebno umetno inteligenco Super Agent
21.01.2026

Na sejmu CES 2026 je Lenovo predstavil obsežno paleto inovacij v svojem širokem portfelju, s katerimi uvaja pametnejše nove osebne izkušnje z umetno inteligenco, konceptne naprave in pomembne posodobitve na področju igričarskih, mobilnih, potrošniških in poslovnih naprav.

članki

Samsung predstavil omejeno izdajo naprav za olimpijske igre v Pjongčangu


24.01.2018
Objavil: Dare Gliha

Samsung je predstavil omejeno izdajo Samsung naprav za olimpijske igre v Pjongčangu 2018. Samsung, ki podpira športnike in olimpijsko družino, bo zagotovil ekskluzivne Samsung naprave - omejeno izdajo pametnega telefona Galaxy Note8. Tako bo športnikom povedal, da so ustvarjeni za več, hkrati pa jim bo pomagal ohranjati stike z najbližjimi in z njimi deliti pomembne trenutke olimpijskih iger.

Samsung bo v sodelovanju z Mednarodnim olimpijskih komitejem in Organizacijskim odborom zimskih olimpijskih in paraolimpijskih iger zagotovil več kot 4.000 Samsung naprav za vse olimpijce in olimpijsko družino, vključno z osebjem, in jim tako omogočil uporabo Samsung tehnologij za izboljšanje olimpijskih izkušenj in udobnejše komuniciranje. Omejena izdaja Samsung naprav bo vključevala vse inovativne značilnosti Galaxy Note8, vključno s 16-centimetrskim brezkončnim zaslonom, izboljšanim S Pen pisalom za večjo učinkovitost in najboljšo Samsung dvojno kamero. Omejena izdaja za olimpijske igre v Pjongčangu 2018 bo imela bleščeče belo steklo, ki bo razbilo zimsko temo, z zlatimi olimpijskimi obroči, ki so izraz olimpijskega gibanja z združitvijo petih kontinentov in enotnosti po vsem svetu.

“Samsung, ki je že 20 let olimpijski partner, je s širjenjem olimpijskega duha in zagotavljanjem najnovejših tehnoloških novosti za športnike in olimpijske družine, še dodatno okrepil svojo podporo olimpijskemu gibanju,” je povedala Younghee Lee, direktorica marketinga in izvršna podpredsednica pri Samsung Electronics. “Veseli nas, da bomo olimpijcem omogočili, da bodo ostali povezani, ter da bodo lahko najpomembnejše trenutke svojega življenja delili s svojimi najbližjimi.”

Omejena izdaja Pjongčang 2018 Samsung naprav bo imela vnaprej naložena olimpijska tematska ozadja. Dodatno bodo naložene tudi aplikacije, ki se uporabljajo na olimpijskih igrah, kar bo uporabnikom omogočilo izjemno izkušnjo.

“Zavezanost družbe Samsung olimpijskemu gibanju je v zadnjih 20 letih omogočala pomembne povezave z inovativnimi mobilnimi tehnologijami,” je povedal Thomas Bach, predsednik Mednarodnega olimpijskega komiteja. “Omejena izdaja Samsung naprav krepi širjenje olimpijskega duha, kar si želita tako Mednarodni olimpijski komite kot tudi sam Samsung. Zaradi partnerjev, kot je Samsung, so doživetja na olimpijskih igrah vedno znova neverjetna in nepozabna.”

Samsung Galaxy Note8 za paraolimpijce
Samsung podpira paraolimpijsko gibanje, zato bo zagotovil pametne telefone za vse paraolimpijce na zimskih paraolimpijskih igrah v Pjeongčangu 2018. Vsak paraolimpijec bo prejel Galaxy Note8 z logotipom paraolimpijskih iger, kar bo omogočilo boljšo povezanost in dostopnost do digitalnega sveta. Samsung je svetovni partner paraolimpijskih iger že od zimskih paraolimpijskih iger v Vancouverju 2010. Družba je ponosni podpornik paraolimpijskega gibanja, saj spodbuja odločnost in doseganje velikih stvari.

Vključenost družbe Samsung v olimpijske igre
Samsung je, kot lokalni sponzor olimpijskih igrah v Seulu 1988, prvič podprl olimpijske igre. Samsung je svojo partnerstvo razširil na olimpijskih igrah v Naganu - družba je postala svetovni olimpijski partner v kategoriji brezžičnih komunikacijah naprav ter zagotovila brezžično komunikacijo platformo in mobilne naprave. Olimpijski skupnosti, športnikom in navijačem po vsem svetu te inovativne mobilne tehnologije zagotavljajo interaktivne komunikacijske in informacijske storitve, vključno s Samsung Pay. Samsung izvaja različne olimpijske kampanje in tako širi olimpijski duh po vsem svetu. Zavezanost podjetja Samsung, kot svetovnega olimpijskega partnerja, se nadaljuje z olimpijskimi igrami v Pjeongčangu 2018 in Tokiu 2020. Družba je svetovni olimpijski partner v kategoriji brezžičnih komunikacijskih naprav in računalniške opreme.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki