marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaMed nagrajenci natečaja Huawei XMAGE tudi Slovenka Andreja Ravnak
24.11.2025

V Parizu je potekala svečana podelitev nagrad vsakoletnega fotografskega natečaja Huawei XMAGE, ki jo je spremljala otvoritev razstave z naslovom The World, You and Me. Dogodek, ki je pritegnil številne priznane ustvarjalce, predstavnike medijev in ljubitelje fotografije, je potekal v sklopu znanega sejma Paris Photo, ki tradicionalno zaznamuje november.

slikaUstvarite telefon po svoji meri: z aplikacijo Good Lock in robnimi ploščami
21.11.2025

Če je telefon vaš vsakodnevni spremljevalec, naj odraža vaš slog. Z aplikacijo Good Lock lahko prilagodite skoraj vse, od zaklenjenega zaslona do videza pregledovalnika odprtih aplikacij in načina, kako se odpira plošča z obvestili.

slikaPametni sopotnik, ki ujame lepoto vsakega jesenskega trenutka
19.11.2025

Jesen je čas, ko narava pokaže svoj najlepši obraz in nas vabi na potepanja. Za popolno družbo na teh barvitih odklopih pa poskrbi serija pametnih telefonov HONOR 400, ki združuje napredno umetno inteligenco, izjemno fotografsko zmogljivost in vzdržljivost. Namenjena je vsem, ki želijo brezskrbno ujeti vsak trenutek – od gorskih razgledov do sproščenih trenutkov z bližnjimi.

slikaHONOR razveseljuje kupce izbranih modelov z ekskluzivno ponudbo
17.11.2025

V hladnejših mesecih HONOR razveseljuje s posebno akcijo. Od 3. novembra do 31. decembra 2025 lahko pri pooblaščenih prodajnih partnerjih ob nakupu izbranih pametnih telefonov HONOR prejmete praktična darila – kavni aparat, Bluetooth zvočnik ali brezžične slušalke – in si tako polepšate vsakdan.

članki

Samsung osvojil 30 nagrad CES 2019 za prestižne inovacije


23.11.2018
Objavil: Dare Gliha

Samsung je za 30 svojih izdelkov prejel nagrado CES 2019 za inovativnost, vključno z dvema najvišjima priznanjema za inovacije. CES nagrade odlikujejo naprave in storitve, ki kažejo izjemen dizajn in inženiring najnaprednejših tehnologij izdelkov.

Nagrade poudarjajo bogato dediščino dosežkov podjetja v razvijanju izjemnih inovacij, ki poganjajo industrijo naprej. Tokrat so bili nagrajeni Samsung izdelki razporejeni v številne kategorije, kot so ekrani; fitnes, šport in biotehnologija; brezžične slušalke, pametni dom, virtualna in obogatena resničnost, računalniška oprema, komponente in zunanje naprave, avdio/video v vozilu ter trajnost in ekološko oblikovanje.

»V preteklem letu smo izvedli pomembne naložbe na področjih 5G, IoT in AI. V čast nam je, da smo nagrajeni za naše neomajno prizadevanje, da pomagamo uporabnikom in industriji delati stvari, ki v preteklosti niso bile izvedljive. Zelo sem ponosen na ustvarjalnost, pogon in inovativni pristop ekipe, da bi na trgu ponudili najboljše rešitve,« je dejal Tim Baxter, predsednik in CEO Samsung Electronics za Severno Ameriko.

CES je blagovna znamka združenja Consumer Technology Association (CTA)™. Večina Samsung izdelkov bo na ogled na sejmu CES 2019, ki bo med 8. in 11. januarjem prihodnje leto v razstavnem prostoru podjetja Samsung v osrednji dvorani kongresnega centra v Las Vegasu.

Med nagrajenimi izdelki najdemo v mobilni kategoriji Galaxy Note9, Galaxy Tab S4, Galaxy Watch, DeX in Galaxy A6.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki