marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaV ospredju mobilne varnosti za podjetja: Strategija Samsung ničelnega zaupanja
04.02.2026

Danes svet zaznamujeta neprecedenčna inovativnost in hitro razvijajoča se tehnologija. Živimo v obdobju neskončnih možnosti, ki ga spremlja tudi nov nabor tveganj za varnost in zasebnost. V podjetju Samsung se zavedajo, da morajo biti ob vstopu na ta neznana področja pripravljeni na morebitne grožnje.

slikaHONOR pospešuje rast v regiji Srednje in Vzhodne Evrope
02.02.2026

HONOR z izrazito rastjo na mednarodnih trgih potrjuje uspešnost svoje dolgoročne strategije, pri čemer pomembno vlogo igra krepitev prisotnosti v regiji Srednje in Vzhodne Evrope. Z uravnoteženim portfeljem, ki naslavlja srednji in premijski cenovni razred, ter nenehnimi vlaganji v tehnologijo in inovacije znamka utrjuje položaj med najhitreje rastočimi proizvajalci pametnih telefonov na svetu.

slikaOnkraj zaslona: čarobnost pisala S Pen in priročne geste
30.01.2026

Kot je nekoč dejal pesnik, je pero močnejše od meča. Na Galaxy S25 Ultra ali Galaxy Tab S11 pa je zagotovo tudi pametnejše. Pisalo S Pen, ki je na voljo pri teh modelih, zmore veliko več kot le pisanje. Deluje lahko kot daljinski upravljalnik za predstavitve, sprožilec fotoaparata ali celo prevajalnik z naprednimi funkcijami, ki jih poganja umetna inteligenca.

slikaHONOR Magic8 Lite prejel priznano nagrado Editor's Choice
28.01.2026

HONOR je za najnovejši telefon prejel priznanje Editor's Choice, ki ga podeljuje eden vodilnih svetovnih tehnoloških medijev Android Headlines. Nagrada potrjuje prepričljivo kombinacijo visoke vzdržljivosti, zmogljive baterije in privlačne cene, s katero HONOR Magic8 Lite izstopa v segmentu pametnih telefonov srednjega razreda.

članki

Samsung Galaxy A8 od petka na voljo na našem tržišču


17.01.2018
Objavil: Dare Gliha

Predstavniki družbe Samsung Electronics so včeraj na srečanju s slovenskimi mediji predstavili najnovejši pametni telefon Galaxy A serije, [url=http://www.mobile.si/gsm/predstavitev-samsung-galaxy-a8-2018.html]Galaxy A8 (2018)[/url], ki združuje praktičnost, stilsko dovršenost in priročnost. [url=http://www.mobile.si/gsm/predstavitev-samsung-galaxy-a8-2018.html]Galaxy A8 (2018)[/url] odlikuje dvojna sprednja kamera, velik brezkončen zaslon in izjemno ergonomsko oblikovanje.

»Galaxy A8 (2018) postavlja nove standarde, ki redefinirajo pojem pametnega telefona. Z Galaxy A8 (2018) se tudi Galaxy A serija pridružuje ostalim serijam, ki jih odlikuje velik brezkončen zaslon, bokeh učinek za izboljšanje selfijev ter hitro in preprosto odklepanje s prepoznavo obraza,« so ob današnji predstaviti novega Galaxy A8 (2018) dejali predstavniki podjetja Samsung Slovenija, in dodali: »Galaxy A8 je uvrščen v razred odpornosti proti vodi in prahu IP68, kar pomeni, da z njim lahko tudi plavate. Poleg tega pa je tudi v pravem pomenu pravi Dual SIM pametni telefon, ki omogoča uporabo dveh SIM kartic in uporabo SD kartice hkrati.«

Galaxy A8 (2018)
bo v Sloveniji na voljo od 19. januarja 2018 v treh barvah – v črni, sivi orhideji in zlati. Priporočena maloprodajna cena je 499,00 EUR.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki