marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaGalaxy Unpacked 2025: Ultra doživetje je pripravljeno, da se razpre
25.06.2025

Že vrsto let Samsung Electronics oblikuje svoje naprave glede na to, kar ljudje resnično potrebujejo, kot so boljša zmogljivost, ostrejše kamere in pametnejši načini za ohranjanje povezave. Z Galaxy AI presega to, kar naprave zmorejo, gre za to, kako ljudje z njimi komunicirajo.

slikaPametna kamera telefona zdaj razume, kaj gledate, in se odzove
23.06.2025

Današnja mobilna fotografija presega zgolj visokokakovostne leče ali napredne senzorje. Zahteva popolno usklajenost strojne in programske opreme ter umetne inteligence. Zato Samsung pri razvoju kamer sledi celostnemu pristopu, kjer vsak napredek temelji na tesno povezanih tehnologijah.

slikaTanek, lahek in ustvarjen za dolgo življenjsko dobo: nova era serije Galaxy Z
20.06.2025

Pametni telefoni so bili vedno cenjeni zaradi svoje zmogljivosti, priročnosti in uporabnosti, a uporabniki so hkrati pričakovali mobilno napravo, ki združuje vsestranskost in prenosljivost. Podjetje Samsung se pri ustvarjanju vrhunske mobilne izkušnje ves čas ozira na potrebe svojih uporabnikov.

slikaNaj vaše stare fotografije spet zaživijo s pomočjo AI
18.06.2025

Življenje sestavljajo dragoceni trenutki, ki si zaslužijo, da jih praznujemo in ohranimo. Z inovativnimi funkcijami umetne inteligence serije HONOR 400 lahko uporabniki svoje najljubše spomine oživijo in stare fotografije preoblikujejo v žive, visokokakovostne slike, primerne za deljenje in shranjevanje za prihodnje generacije.

članki

Samsung E500 Versus


31.08.2006
Objavil: Mojca Giacomelli

Versus je znan naziv, ki ga za svoje proizvode uporablja Gianni Versace. Tako bo sedaj ta naziv za parfumi in obleko nosil še Samsungov mobilnik za ženske, modificiran E500. Ta mobilnik je kombinacija blagovne znamke Versus in unikatnosti Samsungovega mobilnika E500, namenjenega ženskam. E-500 Versus je preklopni mobilnik z 1,3 MP kamero, modrim zobom, glasbenim predvajalnikom, prodajal pa se bo v treh barvnih kombinacijah – bela in zlata, bela in antik-vijolična ter črna in srebrna.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki