marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaTiha supermoč v vašem žepu
18.05.2026

Nova telefona iz serije HONOR 600 z MagicOS prinašata umetno inteligenco, ki neopazno izboljšuje fotografiranje, hitrost, povezljivost in vsakodnevno uporabo. Ob nakupu do 7. junija 2026 prejmete kupci tudi 80W adapter za hitro polnjenje ter enoletno garancijo za zaslon in zadnjo stran telefona.

slikaSamsung napoveduje prelomnico pri napovedovanju omedlevice z uro Galaxy Watch
15.05.2026

Samsung je sporočil, da je skupna klinična študija z bolnišnico Chung-Ang University Gwangmyeong v Južni Koreji uspešno potrdila sposobnost napovedovanja vazovagalne sinkope (VVS) z visoko natančnostjo z uporabo biosignalov, pridobljenih z uro Galaxy Watch6.

slikabob z novo ponudbo stavi na enostavno uporabniško izkušnjo
14.05.2026

Mobilni operater bob, ki deluje na A1 omrežju, je danes predstavil nove pakete, ki ostajajo osredotočeni na enostavno ponudbo brez podražitev, vezave in skritih stroškov. Po skoraj 15 letih ohranjanja cen bob nagovarja uporabnike, ki pri ponudnikih iščejo stabilne in preproste mobilne storitve brez odvečnega balasta.

slikaKako plačevati s Huawei urami?
13.05.2026

Brezstično plačevanje s pametno uro je daleč najpreprostejši način digitalnega plačevanja. Nekoč smo govorili, da imate telefon vedno pri roki, zdaj pa velja, da imate zelo verjetno na zapestju pametno uro. Nič ni bolj sproščujočega od rekreativnega teka, ko ste telefon pustili doma, obenem pa veste, da imate plačilno sredstvo na dosegu.

članki

Samsung bo v Indiji predstavil napravo z Android Go


18.05.2018
Objavil: Dare Gliha

Pred tedni je na spletni strani geekbench zaokrožila slika, ki je prikazovala neznano Samsungovo napravo z modelno številko SM-J260G, ki jo poganja štirijedrni procesor, gigabajt delovnega pomnilnika ter Android Oreo 8.1 v različici Go.

Kot se je izkazalo bo naprava po vsej verjetnosti nosila uradno oznako Samsung J2 Core, po zadnjih novicah pa naj bi bila na voljo na štirih trgih in sicer v Indiji, Nepalu, Bangladeshu ter Šri Lanki. Gre za trge z visokim deležem vstopnih pametnih mobilnikov.

Samsung je za vstopni segment uporabljal tudi lastni operacijski sistem Tizen, sedaj pa so se očitno vrnili na Android različice Go, ki je namenjen ravno za vstopne, manj zmogljive mobilnike.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki