marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung na sejmu CES 2026 raziskuje prihodnost umetne inteligence
14.01.2026

Samsung je v okviru svoje serije Tech Forum na sejmu CES 2026 gostil panel svetovnih strokovnjakov z naslovom V tehnologijo zaupamo? Ponovni premislek o varnosti in zasebnosti v dobi umetne inteligence (In Tech We Trust? Rethinking Security & Privacy in the AI Age).

slikaV Slovenijo prihajata nova kralja vzdržljivosti med pametnimi telefoni
12.01.2026

HONOR razkriva prve podrobnosti o prihajajoči seriji telefonov Magic8, ki bo kmalu na voljo tudi v Sloveniji. Nova linija vključuje dva modela – paradni model HONOR Magic8 Pro in ultra vzdržljivi HONOR Magic8 Lite – oba zasnovana z jasnim ciljem: uporabnikom ponuditi pametni telefon, ki mu lahko zaupajo v vseh razmerah.

slikaProces oblikovanja: seriji Samsung Galaxy S in Z na novo opredeljujeta obliko in funkcijo
09.01.2026

Oblikovanje je več kot le estetika, saj gre za ustvarjanje naprav, ki so intuitivne, funkcionalne in ustvarjene za dolgotrajno uporabo. Seriji Samsung Galaxy S in Z utelešata to filozofijo, saj združujeta elegantno oblikovanje z najsodobnejšim inženiringom. Tako Samsung proces oblikovanja zagotavlja, da so te naprave tako lepe kot tudi praktične.

slikaHONOR je objavil posnetek ekstremnega testiranja mobilnika Magic8 Lite
07.01.2026

HONOR Magic8 Lite kot najzmogljivejši pametni telefon srednjega razreda doslej postavlja nova merila na trgu, saj združuje vodilno vzdržljivost v industriji, zmogljivo baterijo in napredne fotografske zmogljivosti. Novi model bo navdušil uporabnike, ki iščejo zanesljiv, vsestranski pametni telefon srednjega razreda za dinamičen vsakdan in dolgotrajno uporabo.

članki

Ruben Lehmann prevzema mesto direktorja za Evropo v podjetju HMD Global


26.02.2020
Objavil: Dare Gliha

Podjetje HMD Global, dom telefonov Nokia, je naznanilo, da je Ruben Lehmann prevzel mesto direktorja za evropski trg. Njegove ključne naloge, ki jih bo pod vodstvom generalnega direktorja Floriana Seiche opravljal v pisarni v Švici, bodo osredotočene na razvoj, prodajo in poslovanje znamke Nokia na evropskem trgu.

Pred pridružitvijo podjetju HMD Global je bil Ruben Lehmann generalni direktor podjetja Autronic AG, največjega distributerja mobilnih in pametnih telefonov v Švici. Odličen vodja z izkušnjami iz različnih panog je v preteklosti deloval kot tehnični inženir, načrtoval strateški razvoj podjetij in razvijal poslovne priložnosti.

Na začetku novega desetletja si podjetje HMD Global, dom telefonov Nokia, želi ohraniti status vodilnega proizvajalca mobilnih naprav, ki se hitro prilagodijo operacijskem sistemu Android 10 in njegovim posodobitvam. Tako so danes mobilni telefoni Nokia 7 Plus, Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7.1, Nokia 9 PureView in Nokia 8.1 že posodobljeni na najnovejšo različico operacijskega sistema – Android 10.

Ruben Lehmann, direktor za evropski trg pri podjetju HMD Global, domu telefonov Nokia, je ob prevzemu položaja poudaril: “Izredno počaščen sem, da sem se pridružil družini telefonov Nokia v tem prelomnem obdobju. V le treh letih je podjetje HMD Global na mednarodnem področju pametnih telefonov doseglo ogromno. Veselim se, da bom lahko v prihodnjih letih pomagal voditi nadaljnjo širitev tega zagonskega podjetja.”

“Kot globalno priznana blagovna znamka pametnih telefonov z najvišjo oceno varnosti in programske opreme na svetu ponujamo edinstveno izkušnjo operacijskega sistema Android. Raziskave kažejo, da uporabniki svoje pametne telefone uporabljajo čedalje dlje, zato želimo še naprej zagotavljati najboljšo možno uporabniško izkušnjo.”

“Letošnje leto bo, med drugim tudi zaradi uvedbe 5G, ključnega pomena za razvoj mobilne industrije. Navdušen sem, ker bo HMD Global eno od tistih podjetji, ki bo omogočilo, da uporabniki preizkusijo to novo tehnologijo.”

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki