marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSeriji Samsung Galaxy S in Z postavljata nove standarde vzdržljivosti in dolgoživosti
10.12.2025

Naši pametni telefoni so več kot le naprave. So naši osebni podatkovni centri. Običajno jih primemo v roke takoj po tem, ko prižgemo kavni aparat, in nazadnje, preden si zvečer umijemo zobe. Samsung razume to globoko povezanost in je seriji Galaxy S in Z zasnoval tako, da nista zgolj vrhunska pripomočka.

slikaXiaomi je dosegel rekordne rezultate v 3. četrtletju 2025
08.12.2025

Xiaomu je objavil nerevidirane rezultate za tretje četrtletje 2025, ki potrjujejo močan zagon rasti v vseh poslovnih segmentih. V 3. četrtletju 2025 je Xiaomi dosegel skupne prihodke v višini 113,1 milijarde RMB, kar pomeni 22,3 odstotno rast glede na lani in že četrti zaporedni kvartal s prihodki nad 100 milijard RMB.

slikaRutine Bixby: Naj vaš telefon razmišlja namesto vas
05.12.2025

Predstavljajte si, da vaš telefon vodi vaše življenje. A na dober način. Rutine Bixby avtomatizirajo vaš Galaxy glede na vaše navade: vklopijo način Ne moti ob začetku sestanka, odprejo Spotify, ko povežete slušalke, ali zmanjšajo svetlost, ko je čas za spanje. In to še ni vse. Povezan z aplikacijo SmartThings lahko vaš telefon komunicira z vašim domom.

slikaNova raziskava razkriva ključne dejavnike pri nakupu pametnih telefonov
03.12.2025

Nova potrošniška raziskava, izvedena ob začetku največje nakupovalne sezone v letu, razkriva jasen trend: kupci pri izbiri nove tehnologije najprej pogledajo končno ceno po popustu, nato preverjeno kakovost izdelka in zanesljivost blagovne znamke.

članki

Pojavile so se slike prvega HTC-ja z Windown Mobile 6.5


04.07.2009
Objavil: Aleš Poljak

HTC-ju se je ponovno pripetilo, da so se slike še ne predstavljenega aparata pojavile na spletu. Tokrat je skozi nadzor ušel aparat HTC Firestone, kateri naj bi bil izdan nekje sredi poletja.

HTC-jev novince naj bi imel že najnovejšo različico Windows Mobile operacijskega sistema, torej različico 6.5. Ta podatek je sicer rahlo sumljiv, saj naj bi različica 6.5 izšla šele v letošnjem četrtem četrtletju. A je velika verjetnost, da naj bi bil aparat predstavljen nekje avgusta, v prodajo bo pa vstopil okoli novembra.

Firestone bo v prodajni paleti tajvanskega proizvajalca mobilnih aparatov nadomestil aparat Touch HD. Tajska spletna stran Sanook trdi, da se bo Firestone lahko pohvalil s 3,6 palčnim WVGA zaslonom, "gnan" bo s 600 MHz procesorjem, kamera bo imela 8 mega pikslov, na slikah pa ni nikjer videti bliskavice, kar je malce nenavadno glede na to, da ima tako zmogljiv senzor. Povečal naj bi se tudi delovni pomnilnik aparata na 256 MB in običajen pomnilnik na 512 MB, katerega bo mogoče razširiti z microSD kartico.

Slike, katere prikazujejo, da je na novem aparatu nameščen Windows mobile 6.5 uporabniški vmesnik, bi lahko bile plod nekega Photoshop mojstra, saj bi za HTC-jev aparat pričakovali, da bo uporabniški vmesnik njihov TouchFlo 3D. Sicer je na Sanooku tudi navedeno, da se omenjeni podatki in sam izgleda aparata lahko še spremenijo, tako da bo potrebno počakati, ali so te slike in podatki kredibilni, ali samo plod bujne domišljije nekega Photoshop mojstra.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki