marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaOd vesoljskih materialov do vsakdanjih prask: vpogled v vzdržljivost HONOR Magic V5
29.08.2025

S trendom vse tanjših pametnih telefonov ostaja ena največjih skrbi njihova vzdržljivost – še posebej pri zložljivih modelih. HONOR je pred kratkim predstavil najnovejšega paradnega konja, HONOR Magic V5, ki ponuja neprekosljivo produktivnost v izjemno tankem in lahkem ohišju.

slikaHuawei bo kmalu predstavil več novih izdelkov
27.08.2025

Čeprav je minilo komaj nekaj mesecev od zadnje odmevne predstavitve, pri Huaweiu ne upočasnjujejo iskanja inovacij. Ravnokar so za 19. september napovedali globalni dogodek v Parizu »Ride The Wind«, kjer bodo kot nesporni pionirji razvoja nosljivih tehnologij predstavili serijo Huawei Watch GT 6.

slikaNova aplikacija Moj Mobi in do 50 % cenejši paketi Mobi
26.08.2025

Telekom Slovenije, vodilni slovenski telekomunikacijski operater, je predstavil novo uporabniško izkušnjo za uporabnike predplačniških storitev Mobi. Nova mobilna aplikacija Moj Mobi prinaša bistveno enostavnejše in preglednejše upravljanje z računom, hkrati pa uporabnike razveseljuje z izjemno akcijsko ponudbo, v kateri so najbolj priljubljeni paketi Mobi znižani do 50 % – za vedno.

slikaOblikovanje najtanjšega zložljivega pametnega telefona HONOR Magic V5
25.08.2025

Od prvega pametnega zložljivega telefona leta 2019 so tovrstne naprave prešle več razvojnih faz – od debelih modelov z vidnimi pregibi do elegantnih rešitev, ki se lahko kosajo z uporabniško izkušnjo nezložljivih pametnih telefonov.

članki

Pri Samsungu začeli sprejemati prednaročila za Galaxy Note7 v Evropi


18.08.2016
Objavil: Dare Gliha

Podjetje Samsung Electronics Europe je začelo sprejemati prednaročila za Galaxy Note7 po vsej Evropi. V Sloveniji bodo prednaročila možna s 26. avgustom 2016. V času sprejemanja prednaročil bo na voljo le omejeno število naprav, saj se želi podjetje učinkovito pripraviti na povpraševanje po novem Galaxy Note, ki je večje kot kdaj koli prej.

Zanimanje potrošnikov za Note7 je že zdaj večje, kot je bilo ob prihodu naprav Galaxy S7 in S7 edge, kar je razvidno iz registracij uporabnikov prek elektronskih kanalov podjetja Samsung. Zaradi tako izjemnega povpraševanja namerava Samsung omejiti število prednaročil, da bodo lahko naslednji mesec, ko bo naprava na voljo v redni prodaji, zadovoljili povpraševanjem evropskih potrošnikov.

Bernard Purkart, vodja oddelka mobilne telefonije v slovenski podružnici podjetja Samsung Electronics, je povedal: »Že uspeh naših naprav Galaxy S7 in S7 edge je pokazal, da obstaja veliko povpraševanja za naše vrhunske pametne telefone; Note7, ki združuje dovršeno obliko in premišljene inovacije, kot sta izboljšano pisalo S Pen in zaščita s skeniranjem šarenice, pa bo še obogatil naš nabor prestižnih naprav.

Odziv na trgu ter izjemno pozitivne povratne informacije s strani naših partnerjev kaže, da bo prodaja naprave Note7 občutno presegla naše prvotne napovedi za to regijo. Zato smo se odločili, da omejimo število enot, ki bodo na voljo v času sprejemanja prednaročil, saj bomo tako lahko naslednji mesec, ko bo naprava na voljo v redni prodaji, zadovoljili kar se da velik delež pričakovanega povpraševanja ter v največji možni meri preprečili razočaranje potencialnih kupcev.«

Slovenski potrošniki bodo lahko od petka, 26. avgusta 2016, do razprodaje zalog pri izbranih operaterjih in maloprodajnih partnerjih oddali prednaročilo za novi Note7. Kupci, ki bodo napravo kupili v prednaročilu, bodo prejeli tudi povsem nov model virtualnih očal Samsung Gear VR.

V Sloveniji bo Note7 mogoče v redni prodaji kupiti od petka, 16. septembra 2016.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki