marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNova raziskava razkriva ključne dejavnike pri nakupu pametnih telefonov
03.12.2025

Nova potrošniška raziskava, izvedena ob začetku največje nakupovalne sezone v letu, razkriva jasen trend: kupci pri izbiri nove tehnologije najprej pogledajo končno ceno po popustu, nato preverjeno kakovost izdelka in zanesljivost blagovne znamke.

slikaPolovica Evropejcev zaradi fotografiranja zamudi pomembne trenutke
01.12.2025

Leto se bliža koncu, Samsung pa spodbuja ljudi, naj v prazničnem času ostanejo prisotni s prijatelji in družino. Več kot polovica Evropejcev (57 %) priznava, da jih fotografiranje odvrača od tega, da bi v celoti uživali v trenutkih, ki jih poskušajo ujeti.

slikaLenovo z rekordnim četrtletjem, napredek na področju hibridne umetne inteligence
28.11.2025

Skupina Lenovo je danes s svojimi hčerinskimi družbami poročala o rekordnih rezultatih za drugo četrtletje poslovnega leta 2025/26, pri čemer so skupni prihodki skupine dosegli rekordno višino 20,5 milijarde ameriških dolarjev (USD), kar je 15 % več kot v enakem obdobju lani.

slikaPrihaja predpraznični čas spletnih nakupov
26.11.2025

Začetek predpraznične mrzlice ob koncu leta je za mnoge čas, ko se odpravijo nakupovati darila na splet. A tudi najbolj izkušeni kupci lahko postanejo žrtev predprazničnih prevar. Nova raziskava družb Mastercard in Harris Poll razkriva, da se je 77 % evropskih potrošnikov v minulem letu soočilo s poskusom prevare, kar še dodatno dokazuje, kako pomembna je varnost na spletu.

članki

Potrjena velikost zaslona telefona Nothing Phone (2)


23.06.2023
Objavil: Dare Gliha

Pred nekaj tedni je ustanovitelj podjetja Nothing Carl Pei potrdil, da bo Phone (2), ki bo na voljo julija, poganjal procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Pred kratkim pa je Pei še povedal, da bo telefon Nothing Phone (2) imel baterijo s 4 700 mAh, kar je 200 mAh več kot telefon Phone (1). Zdaj je podjetje razkrilo velikost zaslona naprave Phone (2).

Zaslon telefona Nothing Phone (2) bo za 0,15 palca večji od zaslona telefona Phone (1), njegova diagonala pa bo 6,7 palca. Nothing ni razkril njegove ločljivosti, vendar bo verjetno FullHD+ kot pri telefonu Phone (1).

Poleg tega je Nothing povedal, da je ogljični odtis telefona (2) 53,45 kg, kar je več kot 5 kg manj kot pri telefonu (1). Mlada blagovna znamka je tudi povedala, da Phone (2) uporablja 3x več recikliranih ali bioloških delov kot Phone (1), maloprodajna embalaža pa je brez plastike.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki