marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNaraščajoč vpliv nosljive tehnologije na spremljanje osebnega zdravja
09.05.2025

V zadnjem desetletju so se nosljive pametne naprave razvile v prefinjena orodja, ki pomagajo pri spremljanju fizioloških znakov in zgodnjem odkrivanju bolezni. Vključitev tovrstnih tehnologij v vsakdan posameznikov in zdravstvenega osebja tako predstavlja revolucijo v spremljanju zdravja.

slikaGooglov Gemini prihaja v avtomobile in pametne ure Wear OS
07.05.2025

Izvršni direktor družbe Google Sundar Pichai je napovedal, da podjetje pripravlja uvedbo sistema Gemini v vaš avtomobil in pametno uro. Prve bo dosegel prek sistema Android Auto, druge pa v operacijskem sistemu Wear OS. Pichai je omenil tudi tablične računalnike in slušalke, ki bodo "še letos" dobili nadgradnjo Google Assistant na Gemini.

slikaApple bo vse ameriške iPhone izdeloval v Indiji
05.05.2025

Apple namerava proizvodnjo iPhonov, ki se prodajajo v ZDA, prenesti v Indijo, je poročal časnik Financial Times. Po navedbah virov je razlog za to trgovinska vojna predsednika Donalda Trumpa s Kitajsko, ki se nadaljuje in sili podjetje iz Cupertina, da poišče ekonomsko ugodnejšo rešitev.

slikaSamsung razširja neposreden dostop do UI pomočnika s stranskim gumbom na seriji Galaxy A
02.05.2025

Samsung je napovedal, da bodo izbrane naprave Galaxy A serije kmalu podpirale aktivacijo UI pomočnika prek stranskega gumba, s čimer bo priljubljena funkcija iz Galaxy S serije dostopna širšemu krogu uporabnikov in bo še dodatno uresničevala Samsung vizijo demokratizacije najnovejših izkušenj z umetno inteligenco.

članki

Spletni Planet zabeležil 150.000 registriranih uporabnikov


11.12.2006
Objavil: Thomas Bergant

Spletni multimedijski portal Planet je zabeležil 150.000. registriranega uporabnika. V času od 21. marca 2005, ko se je spletni Planet predstavil v prenovljeni in nadgrajeni podobi, s podporo osebnih nastavitev na mobilnem Planetu, je število rednih obiskovalcev portala hitro naraščalo, jubilejnega registriranega uporabnika pa bo družba Planet 9 nagradila z zmogljivim mobilnikom UMTS.

Multimedijski spletni portal Planet je s svojo prenovljeno podobo v dobrem letu in pol prepričal že 150.000 uporabnikov, registriranih na njegovih spletnih straneh. Srečna 150.000. uporabnica spletnega Planeta je postala Celjanka Vera Zuanič, ki jo bo družba Planet 9 nagradila z mobilnikom UMTS Nokia N70.

Mobitel je vsebinski multimedijski portal Planet komercialno predstavil 15. februarja 2003 kot grafičen vmesnik, ki omogoča dostop do vsebin in storitev različnih Mobitelovih portalov hitro in enostavno na enem mestu. Zasnovan je podobno kot konkurenčni portali, vendar edini že od vsega začetka nudi izbor prednastavljenih paketov - planetov Venera, Mars, Pluton in Merkur, v katerih je zbrana vsebina glede na ciljno populacijo. Uporabniki lahko nato še dodajajo bližnjice vsebin, ki jih posebej zanimajo, ali pa si ustvarijo popolnoma svoj Planet z lastnim poljubnim izborom bližnjic do priljubljenih vsebin.

Portal nudi uporabnikom širok in pester nabor informativnih, uporabnih, zanimivih ter zabavnih vsebin in storitev v obliki teksta, slik, zvoka in videa, od 21. marca 2005 dalje pa je obiskovalcem na voljo v prenovljeni in izpopolnjeni podobi, s katero je uporabniška izkušnja še boljša, brskanje po portalu pa še enostavnejše. Mobilni in spletni Planet povezujejo enotna podoba, struktura in vsebina, spletni Planet pa hkrati nudi tudi popolno podporo vseh osebnih nastavitev na mobilnem Planetu. Do Planeta lahko uporabniki dostopajo prek mobilnikov, dlančnikov (www.planet.si/pda) in prek spleta (www.planet.si), prikaz portala pa se prilagaja zmogljivostim posameznega modela mobilnika. Mobilni portal Planet je obiskalo že skoraj 900.000 Mobitelovih uporabnikov.

fotografije
Ni dodatnih fotografij.
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki