marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaDo boljšega zdravja kar med spanjem z uro Galaxy Watch
30.06.2025

Ko gre za vaše zdravje, lahko že majhne spremembe naredijo veliko razliko. Vsaka drobna izboljšava vaših vsakodnevnih navad prispeva k celostnemu boljšemu počutju, naslednja generacija ur Galaxy Watch pa vam bo pri tem še učinkoviteje pomagala z naborom novih funkcij za boljši spanec, zdravje srca, telesno pripravljenost in prehrano.

slikaHuaweieva dobava nosljivih naprav presegla 200 milijonov
27.06.2025

Poročilo raziskovalnega podjetja IDC razkriva, da je v prvem četrtletju letošnjega leta Huawei zasedel prvo mesto na globalnem trgu pametnih ur in hkrati ohranil trdno rast ter vodilni položaj po obsegu prodaje na domačem, kitajskem trgu. Poleg tega je podjetje do 5. junija 2025 prodalo več kot 200 milijonov nosljivih naprav.

slikaGalaxy Unpacked 2025: Ultra doživetje je pripravljeno, da se razpre
25.06.2025

Že vrsto let Samsung Electronics oblikuje svoje naprave glede na to, kar ljudje resnično potrebujejo, kot so boljša zmogljivost, ostrejše kamere in pametnejši načini za ohranjanje povezave. Z Galaxy AI presega to, kar naprave zmorejo, gre za to, kako ljudje z njimi komunicirajo.

slikaPametna kamera telefona zdaj razume, kaj gledate, in se odzove
23.06.2025

Današnja mobilna fotografija presega zgolj visokokakovostne leče ali napredne senzorje. Zahteva popolno usklajenost strojne in programske opreme ter umetne inteligence. Zato Samsung pri razvoju kamer sledi celostnemu pristopu, kjer vsak napredek temelji na tesno povezanih tehnologijah.

članki

Sony Ericsson P990 z zamudo


16.02.2006
Objavil: Mitja Zupančič

Sony Ericssona je najavil zamudo začetka prodaje modela P990. Težave so bolj kompleksne, kakor so sprva načrtovali, nevšečnosti jim povzroča predvsem sklepanje novih partnerstev ter povečevanje produkcije.

Ko sta združeni podjetji Sony in Ericsson oktobra 2005 predstavili produkt, namenjen poslovnim uporabnikov, je bila komercialna dostopnost zastavljkena za prvo četrtletje letošnjega leta. Začetek prodaje pa se bo zavlekel na drugo četrtletje.

"Predstaviti tak produkt je obsežen postopek. Preložitev je bila pametna ideja," je povedal predstavnik švedsko-japonskega koncerna Gary Lockwood in dodal, da ni nobenih tehničnih težav s samim produktom.

Podporo za izdelek bodo nudila številna podjetja, vključno z družbo, kjer že izdelujejo priljubljen e-poštni izdelek za Blackberry - Research in Motion Ltd. P990 bo poleg tehnologije Blackberryj podpiral še šest drugih e-poštnih platform. Sony Ericsson je na 3GSM kongresu pred dnevi ravno tako že predstavil svoj neposreden odgovor napravam Blackberry, model M600i. M600i bo dosegljiv v drugem četrtletju leta - malo pred P990.

P990 pa bo imel še dodatne funkcije, kot so izboljšano e-poštno funkcionalnost in zaščito, kot tudi igre in pa predvajalnik glasbe. Cene za P990 naj bi se gibale okoli 500 evrov, brez davkov in akcij operaterjev. M600 pa naj bi stal okoli 350 evrov.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki