marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHitrejša Zvočna radirka, ki od Galaxy S26 serije deluje v realnem času
29.04.2026

Zvočna radirka na Galaxy napravah zmanjšuje neželen šum v videoposnetkih in poudarja želene zvoke, kar omogoča bolj poglobljeno izkušnjo gledanja. Funkcija, ki je bila prvič predstavljena za urejanje shranjenih vsebin v seriji Galaxy S25, se je skozi generacije bistveno razvila.

slikaZ HONOR 600 Lite lahko pozabite na polnilec za ves vikend
28.04.2026

Novi HONOR 600 Lite z zmogljivo baterijo 6520 mAh omogoča do dva dni in pol uporabe z enim polnjenjem. Namenjen je uporabnikom, ki želijo več svobode brez stalnega iskanja polnilca. Ob tem ponuja hitro polnjenje, pametno upravljanje porabe energije ter tanko, elegantno kovinsko ohišje.

slikaHONOR z novim strateškim partnerstvom v svet motošporta
24.04.2026

HONOR je sklenil strateško partnerstvo z družbo ZXMOTO, enim najhitreje rastočih inovatorjev na področju motociklizma. V okviru sodelovanja bo HONOR kot uradni strateški partner podprl globalno kampanjo ZXMOTO v prvenstvu FIM Superbike World Championship (WSBK).

slikaPoslovite se od potovalne slabosti
22.04.2026

Skoraj tretjina vseh ljudi trpi zaradi potovalne slabosti. Med potovanjem se soočajo z vrtoglavico, slabostjo in potenjem. Samsung je zdaj predstavil rešitev za to težavo: brezplačna aplikacija Hearapy v kombinaciji z Galaxy Buds4 Pro uporablja natančen sinusni val frekvence 100 Hz.

članki

Nova Mobitelova storitev M:Konferenca


21.10.2008
Objavil: Thomas Bergant

Družba Mobitel je uvedla novo storitev M:Konferenca, ki uporabnikom omogoča opravljanje sestankov v živo kar prek mobitela ali stacionarnega telefona. Sestanka se lahko povabljeni udeležijo tudi prek svojega računalnika s spletno kamero z uporabo storitve M:Stik ali M:Komunikator.

Storitev M:Konferenca je priročna in enostavna ter omogoča fleksibilno komunikacijo in poslovanje prek video- ali glasovnega klica. Sestanek se lahko skliče do tri mesece vnaprej, spremembe pa so možne tako pred pričetkom sestanka kot tudi med samo konferenco, ko se lahko v dogajanje dodatno vključi nove sodelujoče. Vabilo na mobilno konferenco uporabniki oddajo prek spletnega vmesnika na dva načina, prek videovabila ali SMS-sporočila, konferenčni klic pa se nato za povabljene številke samodejno vzpostavi ob določenem terminu.

M:Konferenco lahko vzpostavijo vsi Mobitelovi naročniki, v dogajanje pa se lahko vključi še do devet sogovornikov - tudi Mobiuporabniki ter uporabniki ostalih mobilnih in stacionarnih omrežij. Ker je pomembno, da poslovne informacije ostanejo skrivnost, so v Mobitelu dobro poskrbeli za varnost: uporabniki se morajo za sodelovanje v konferenci identificirati z mobilno številko in geslom.

Stroški vzpostavitve in uporabe M:Konference prek spletnega vmesnika se zaračunajo sklicatelju konference. Ta za sklic konference plača 1 EUR, krije pa tudi stroške uporabe konference oz. vseh konferenčnih klicev, vzpostavljenih prek spletnega vmesnika v notranjem in mednarodnem prometu, razen dohodnih klicev v tujini. Klici se sklicatelju v Mobitelovem omrežju obračunajo po 0,083 EUR na minuto. Vsa sistemsko poslana sporočila SMS z vabilom sodelujočim pa so brezplačna.
Povabljeni na mobilno konferenco se dogodka lahko udeležijo tako, da sprejmejo konferenčni klic ali pokličejo z lastne številke; v slednjem primeru strošek klica krijejo sami, skladno s cenikom njihovega naročniškega paketa.

fotografije
Ni dodatnih fotografij.
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki