marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung prejel 77 priznanj na nagradah iF Design Awards 2026
16.03.2026

Samsung je sporočil, da je na mednarodnem tekmovanju International Forum (iF) Design Awards 2026, prestižnem nemškem mednarodnem natečaju za oblikovanje, prejelo skupno 77 nagrad. Med priznanji sta tudi zlati nagradi za Samsung Music Studio 5 in za trajnostno oblikovalsko identiteto dodatkov za gospodinjske aparate.

slikaKaj je na MWC 2026 pokazal Huawei
13.03.2026

Huawei je na svetovnem mobilnem kongresu MWC 2026 ustvaril novo izkušnjo pametnega življenja z inovacijami za različne naprave. Pod geslom »Zdaj je vaš trenutek« so prikazali osupljivo paleto izdelkov, vključno s pametnimi telefoni, osebnimi računalniki, tablicami, urami in slušalkami.

slikaSamsung Galaxy S26 Ultra prejel nagrado Best in Show
12.03.2026

Samsung je sporočil, da je telefon Galaxy S26 Ultra prejel nagrado Best in Show na podelitvi Global Mobile Awards (GLOMO Awards) v okviru sejma Mobile World Congress (MWC) 2026, ki je potekal v Barceloni v Španiji.

slikaHONOR in Robot Phone v središču pozornosti na MWC 2026
11.03.2026

Na sejmu MWC 2026 v Barceloni je izvršni direktor podjetja HONOR James Li predstavil vizijo Augmented Human Intelligence (AHI), v kateri umetna inteligenca nadgrajuje človeški potencial. Med najbolj izpostavljenimi novostmi je bil futuristični HONOR Robot Phone, ki združuje robotiko, umetno inteligenco in mobilne tehnologije.

članki

Novi pametni izdelki Sony Xperia z razširjenimi doživetji komunikacije


24.02.2016
Objavil: Dare Gliha

Novi pametni izdelki in koncepti Xperia so oblikovani, da se prilagodijo vaši situaciji in okolju, pa naj bo to doma ali na poti. Sony Mobile si je zamislil to novo kategorijo kot inteligentne naprave, ki razumejo preference, aktivnosti in vedenje za zagotavljanje uporabnih in kontekstualnih informacij.

Povsem novi koncepti pametnih izdelkov Xperia, komunikacijska vizija s strojnim učenjem, naravnim uporabniškim vmesnikom in zaznavanjem

Xperia Eye je konceptualna vizija za izjemno kompaktno, nosljivo širokokotno kamero – s fleksibilnostjo za preprosto pripenjanje na oblačila ali nošenje okoli vratu. Predstavlja že dobro poznane tehnologije Sonyjevih hvaljenih kamer in senzorja v najmanjši obliki do zdaj. Ponaša se s 360° okroglim objektivom za naravno vidno polje. Inteligentna tehnologija zaslonke bo uporabljala zaznavanje obraza in glasu za snemanje slik, tako boste lahko uživali v življenjskih trenutkih, ne da bi morali misliti na tehnologijo.

Koncept Xperia Projector bo obogatil, okrepil in stimuliral kreativno družinsko komuniciranje z uporabo naravne in interaktivne projekcije uporabniškega vmesnika na vsako ravno površino. Odzval se bo na dotik, glas in gibe, kot bi komunicirali z zaslonom svojega pametnega telefona.

Koncept Xperia Agent je vizija personaliziranega asistenta. Izboljšal bo vsakodnevno življenje z odzivanjem na glas in gibe – za zagotavljanje uporabnih informacij, komunikacijske pomoči in upravljanje hišnih aparatov. Poganja ga Sonyjeva glasovna tehnologija, odzival pa se bo na mnoge ukaze. Vgrajeno ima kamero in projektor za projiciranje vsebin na površine.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki