marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHuawei predstavil izboljšave pametne ure Watch D2
04.09.2025

Na kongresu Evropskega kardiološkega društva (ESC) 2025 je Huawei predstavil pomembne izboljšave pametne ure Watch D2. Ta nosljiva naprava je edina pametna ura, ki z napihljivim paščkom natančno meri krvni tlak na zapestju. Glavni poudarek so najsodobnejše tehnologije za merjenje krvnega tlaka in zaznavanje aritmije, ki uporabnikom omogočajo udoben in natančen vpogled v zdravje.

slikaHONOR na Ljubljanskem gradu predstavil najtanjši zložljivi pametni telefon Magic V5
01.09.2025

HONOR je pretekli teden na slavnostnem dogodku na Ljubljanskem gradu premierno predstavil svoj najnovejši tehnološki mejnik – HONOR Magic V5, ki je najtanjši pametni telefon z notranjim zložljivim zaslonom na svetu.

slikaOd vesoljskih materialov do vsakdanjih prask: vpogled v vzdržljivost HONOR Magic V5
29.08.2025

S trendom vse tanjših pametnih telefonov ostaja ena največjih skrbi njihova vzdržljivost – še posebej pri zložljivih modelih. HONOR je pred kratkim predstavil najnovejšega paradnega konja, HONOR Magic V5, ki ponuja neprekosljivo produktivnost v izjemno tankem in lahkem ohišju.

slikaHuawei bo kmalu predstavil več novih izdelkov
27.08.2025

Čeprav je minilo komaj nekaj mesecev od zadnje odmevne predstavitve, pri Huaweiu ne upočasnjujejo iskanja inovacij. Ravnokar so za 19. september napovedali globalni dogodek v Parizu »Ride The Wind«, kjer bodo kot nesporni pionirji razvoja nosljivih tehnologij predstavili serijo Huawei Watch GT 6.

članki

Nogometne video oddaje


11.01.2006
Objavil: Mitja Zupančič

Pri britanskem operaterju mobilne telefonije O2 UK so predstavili športno pogovorne oddaje, ki se predvajajo na mobilnikih z GPRS in 3G tehnologijo. Omenjen interaktivni avdio-video zapis proizvajalca Boungiorno je bil izdelan za še boljše izkoriščanje avdio in video zmožnosti mobilne tehnologije.

Za oddajo z imenom "Soccer Addicts" tako izdelajo svoj forum za medsebojne komunikacije, kjer sodelujejo navijači, znane osebnosti in športne zvezde. S tem se pa razvija tudi avdio-video mobilna skupnost za nogometne privržence. Štiriminutni tedenski šov pa vključuje studijske posnetke, intervjuje in najbolj pomembno – video posnetke, tekstovne zapise ter slike navijačev.

Po vzoru TV oddaj bo Soccer Addicts potekala v več serijah. Prvo serijo je vodil eden izmed bolj znanih voditeljev Neil (Razor) Ruddock. Igral je v angleških premier ligaških moštvih in v oddaji "I'm a Celebrity get me out of here."

Uporabniki lahko sodelujejo s svojimi mnenji in komentarji o zadnjih tekmah, nastopih igralcev in pričakovanjih o priljubljenih klubih tako, da pošljejo svoje mnenje kot video posnetek. Navijači imajo tako priložnost videti svoje posnetke tik ob svojih športnih idolih in ob TV voditeljih.

Prva oddaja je bila predstavljena 19. decembra 2005 pod že omenjenim imenom Soccer Addicts. Posnetke si lahko navijači še cel teden po oddaji pretočijo na svoje mobilnike. Nove oddaje pa tečejo v živo vsak ponedeljek.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki