marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaXiaomi napoveduje svoj prvenec na IFA 2026 in potrjuje dolgoročno zavezanost Evropi
15.07.2026

Xiaomi se je udeležil uradnega dogodka IFA Kick-Off v Berlinu, kjer je ponovno potrdil svojo dolgoročno zavezanost Evropi in napovedal, da bo letos septembra prvič nastopil na sejmu IFA.

slikaPremagajte vsak trenutek brez prekinitev s telefonom Galaxy A57
13.07.2026

Ne zavedamo se, kako zelo se zanašamo na svoje telefone, dokler nas ne začnejo upočasnjevati v najslabšem možnem trenutku. Zagotovo poznate tisti frustrirajoči trenutek, ko se navigacijska aplikacija ponovno naloži ravno takrat, ko morate zaviti.

slikaOd sestankov do rezultatov: kako Galaxy S26 pomaga preiti od razprave k dejanjem
10.07.2026

Pogosto se začne s stavkom, ki ga nihče zares ne zapiše. »K temu se vrnimo, ko dobimo odziv stranke.« Sledijo komentarji, delne odločitve, skupni dokument in hitro: »To bomo uredili.« Sestanek se konča, vsi prikimajo, deset minut pozneje pa se v skupinskem klepetu pojavi isto vprašanje: »Kaj smo pravzaprav dogovorili?«

slikaPoletje v ritmu glasbe in nepozabnih foto utrinkov
08.07.2026

Poletje ima svoj tempo – nepredvidljiv, glasen in poln trenutkov, ki ostanejo z nami še dolgo. Začne se z načrti, nadaljuje z nepričakovanimi srečanji in vrhunci, ki jih prinesejo koncerti pod odprtim nebom, ter se pogosto zaključi pozno v noč.

članki

V Nemčiji sedaj na voljo mobilniki Neonode


09.05.2008
Objavil: Dare Gliha

Švedski proizvajalec mobilnikov Neonode je sporočil, da so preko distributerja Brodos vstopili na nemški trg. Brodos ima veliko število prodajnih mest, poleg partnerjev imajo tudi 500 lastnih prodajnih mest imenovanih my-eXtra.

Brodos je ravno tako distributer za mobilnike znamk Nokia, Samsung, Sony Ericsson in LG. Poleg lastnih prodajaln z mobilniki oskrbuje tudi preko 5000 nNemških prodajalcev mobilnih telefonov in opreme. Sprva bo uporabnikom na voljo model Neonode N2, ki je večpredstavni mobilnik z zaslonom občutljivim na dotik.

Nemški trg je pomemben, saj je po navedbah alanitične družbe RNCOS kar 25,6 odstotka vseh mobilnikov prodanih v Evropi prodanih v Nemčiji. Ravno zaradi tega razloga so s sklenjenim dogovorom zadovolnji pri Brodosu. »Prepričani smo, da bo Neonode N2 dobrodošel dodatek našemu prodajnemu programu,« je dogovor komentiral Stefan Vitzithum, predstavnik podjetja Brodos AG.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki