marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSlušalke Galaxy Buds4 Pro prejele nagrado EISA
29.08.2026

Samsung je sporočil, da so slušalke Galaxy Buds4 Pro prejele nagrado EISA za brezžične slušalke za obdobje 2026–2027, ki jo podeljuje združenje strokovnjakov za sliko in zvok. To je prvič, da je izdelek iz serije Galaxy Buds prejel to priznanje združenja EISA.

slikaLenovo z najuspešnejšim četrtletjem v zgodovini
28.08.2026

Lenovo je skupaj s svojimi hčerinskimi podjetji objavil rezultate za prvo četrtletje poslovnega leta 2026/27. Skupina je zabeležila najvišjo četrtletno rast prihodkov v zadnjih petih letih in najuspešnejše četrtletje v svoji zgodovini.

slikaHONOR predstavlja novo platformo AiMAGE in partnerstvo z družbo ARRI
26.08.2026

HONOR je na dogodku HONOR Imaging Technology Launch predstavil platformo AiMAGE, novo načelo Optics-Intelligence Evolution in sodelovanje z družbo ARRI. Nove rešitve povezujejo napredno optiko, umetno inteligenco in profesionalne filmske tehnologije ter jih približujejo mobilnemu ustvarjanju.

slikaSamsung bo na Gamescom 2026 predstavil najnovejše inovacije na področju iger
24.08.2026

Samsung je napovedal svojo udeležbo na dogodku Gamescom 2026, ki bo potekal na razstavišču v Kölnu (Koelnmesse) v Nemčiji od 26. do 30. avgusta. Tam bo podjetje predstavilo svojo celovito igralno vizijo, ki brezhibno povezuje različne igralne platforme.

članki

Nekateri uporabniki Galaxya S9/S9+ poročajo o težavah z zasloni


26.03.2018
Objavil: Dare Gliha

Po lansiranju Samsungovega dvojca Galaxy S9 in S9+ so se na s strani prvih uporabnikov po spletnih forumih razširile govorice, da imajo njihovi novi mobilniki določene težave z zaslonom na dotik. Na te govorice se je sedaj odzval tudi Samsung.

»Pri Samsungu stremimo k zadovoljstvu uporabnikov, saj je to osnova za naš posel. Tako smo takoj po nekaterih prijavah pričeli interno raziskavo in raziskujemo možne rešitve. Naprošamo pa tudi vse stranke, ki težave še niso prijavile, da nas kontaktirajo preko uradnih servisnih kanalov.«

Izjava je sledila večjemu številu prijav s strani uporabnikov, ki so svoje probleme opisovali na forumih kot so Reddit, XDA, ter tudi na Samsungovem lastnem forumu.

Uporabniki opisujejo težavo z zaslonom na dotik, saj naj bi imeli težave z zaznavo pritiska na zaslon na naključnih mestih. Ali gre za strojno ali programsko težavo pa bo potrebno počakati do konca preiskave s strani Samsunga.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki