marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNajlepše trenutke je običajno najtežje ujeti
20.07.2026

Predstavljajte si naslednje: osvetlitev je idealna, vzdušje za mizo je sproščeno, vaša skupina prijateljev pa se iskreno smeji. To je spomin kot iz učbenika, točno takšen trenutek, ki ga ustvarjalci z veseljem dokumentirajo. Izvlečete pametni telefon, da bi ga posneli, in iluzija se v trenutku razblini.

slikaKmalu prihaja nov z umetno inteligenco podprt spremljevalec za vaše zdravje na zapestju
18.07.2026

Ker umetna inteligenca postaja sestavni del vsakdanjega življenja, mobilne naprave predstavljajo glavno vstopno točko za izkoriščanje njenega polnega potenciala. Najpomembneje je, kako je mogoče umetno inteligenco smiselno vključiti v vsakdanje življenje, brezhibno, intuitivno in na načine, ki uporabnikom resnično nudijo podporo.

slikaSamsung sodeluje z družbo Alcedis
17.07.2026

Samsung je naznanil partnerstvo z družbo Alcedis, digitalno usmerjeno organizacijo za klinične raziskave, specializirano za podatkovno vodene klinične študije, z namenom pretvoriti biometrične podatke, zbrane z nosljivimi napravami, v pomembne dokaze za klinične študije v farmacevtskih in drugih raziskovalnih organizacijah ter s tem povečati učinkovitost tako glede stroškov kot časa.

slikaXiaomi napoveduje svoj prvenec na IFA 2026 in potrjuje dolgoročno zavezanost Evropi
15.07.2026

Xiaomi se je udeležil uradnega dogodka IFA Kick-Off v Berlinu, kjer je ponovno potrdil svojo dolgoročno zavezanost Evropi in napovedal, da bo letos septembra prvič nastopil na sejmu IFA.

članki

London: Mobilnega signala v podzemni železnici še ne bo


04.04.2009
Objavil: Aleš Poljak

Zaradi pomanjkanja sredstev in konkretnih ponudb od svojih dobaviteljev se je družba, ki upravlja s podzemno železnico v Londonu - London Underground odločila, da v bližnji prihodnosti mobilni signal še ne bo prisoten na podzemni železnici.

Testno obdobje, bi se moralo začeti lansko leto na relaciji od Waterlooja do Bank postaj. Ta relacija bi bila idealna za testiranje, saj ta poteka čisto samostojno in se ne razcepi na drugo relacijo. Žal za enkrat še ni znano, kdaj se bodo stvari premaknile iz mrtve točke. Zaradi načina implementacije mobilnega omrežja v podzemno železnico so zagonski stroški visoki in tudi trenutne ekonomske razmere niso ravno v pomoč Londonovi podzemni železnici.

V Pekingu in Moskvi na primer so našli rešitev za financiranje izgradnje mobilnega omrežja v podzemni železnici in tako potniki lahko brez omejitev čvekajo med vožnjo. Torej če ste v Londonu in vam je na podzemni dolgčas, vam mobitel trenutno pride prav le za igranje igric ali pa za poslušanje glasbe.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki