marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSkoraj tri četrtine Slovencev za plačevanje uporablja mobilni telefon
12.06.2026

Slovenci ostajajo zvesti plačilnim karticam, hkrati pa se vse hitreje obračajo k mobilnim denarnicam in pametnim napravam, kar kaže, da vse manj razmišljajo o samem plačevanju in vse bolj o izkušnji. Plačevanje tako postaja hitro, nevidno in vgrajeno v vsakodnevne digitalne navade, od spletnih nakupov do potovanj.

slikaOd povprečnega do viralnega: odkrijte ustvarjalni potencial Galaxy A serije
10.06.2026

Biti študent ali mladi strokovnjak pomeni biti nenehno v pogonu, med predavanji, pripravništvi in nujno potrebnimi zabavnimi večeri. V tem vrtincu telefon ni le orodje, ampak tihi partner, na katerega se zaneseš pri dokumentiranju vsega.

slikaPrihodki družbe Xiaomi v prvem četrtletju 2026 so dosegli 99,1 milijarde RMB
08.06.2026

Xiaomi Corporation, podjetje za potrošniško elektroniko in pametno proizvodnjo, katerega jedro predstavljajo pametni telefoni in pametna strojna oprema, povezani prek platforme interneta stvari (»IoT«), je objavilo nerevidirane konsolidirane rezultate za tri mesece, ki so se končali 31. marca 2026 (»obdobje«).

slikaBaterija, ki sledi tempu sodobnih ustvarjalcev vsebin
05.06.2026

Zanesljiva baterija je postala eden ključnih delov uporabniške izkušnje, zato najnovejša modela HONOR 600 in HONOR 600 Pro združujeta dolgo življenjsko dobo baterije, inteligentno upravljanje porabe energije in podporo za do 1.600 polnilnih ciklov, kar omogoča stabilno delovanje tudi pri intenzivnejši vsakodnevni uporabi.

članki

Z natečajem ITAK Džafest do ekskluzivnega nastopa na glasbenem spektaklu 7. junija!


11.03.2009
Objavil: Thomas Bergant

Slovenskim mladim glasbenim skupinam se ponuja edinstvena priložnost z natečajem ITAK Džafest, ki je že začel z iskanjem najboljših glasbenih talentov v slovenskem prostoru. Do 14. aprila se lahko vse glasbene skupine, ki v času svojega delovanja niso izdale več kot ene plošče, prijavijo na dzafest.itak.si.

Katera izmed njih bo nastopila 7. junija v VIP-šotoru na glasbenem spektaklu ITAK Džafest, bosta odločala SMS-glasovanje in strokovna žirija.

Letošnjo pomlad pri Mobitelu so popolnoma zaznamovali glasbeni presežki, ki bodo v soju žarometov zasijali na glasbenem spektaklu ITAK Džafest. V VIP-šotoru bo najboljša mlada glasbena skupina po izboru SMS-glasovanja in strokovne žirije imela ekskluzivno priložnost, da svoj glasbeni potencial predstavi pred znanimi založniki, producenti in drugo glasbeno smetano.

V strokovni žiriji se bodo kresala mnenja znanih slovenskih glasbenih komentatorjev in spremljevalcev glasbenega dogajanja doma in po svetu. Glasbeni kritik Miroslav Akrapovič iz Poleta, glasbeni novinar RSQ magazine Toni Cahunek in televizijska ustvarjalka Irena Shyama Hlebš z RTV Slovenija bodo v naslednjih dveh mesecih budno spremljali dogajanje med prijavljenimi glasbenimi skupinami na www.itak.si. Vsaka skupina bo namreč v objavljala foto, video in drug predstavitveni material, na podlagi katerega se bodo glasovalci lažje odločali, kdo je tisti najboljši, ki se lahko dokaže pred VIPovci na glasbenem spektaklu ITAK Džafest 7. junija.

Vse glasbene skupine se lahko prijavijo na natečaj ITAK Džafest do 14. aprila 2009, nato pa s svojimi oboževalci od 16. aprila do 4. maja 2009 glasujejo za svoje favorite. Že 5. maja pa bo jasno, kdo so veliki trije finalisti, ki bodo od 7. do 28. maja 2009 prepričevali glasbene navdušence, da si le oni zaslužijo priložnost pred svetovno glasbeno smetano na glasbenem spektaklu ITAK Džafest. Kdo bo glasbena skupina, ki jo čaka glasbena premiera pred znanimi založniki in producenti, bo znano 4. junija 2009.

Več o natečaju ITAK Džafest si lahko preberete na www.itak.si.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki