marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung na MWC 2026 nadgrajuje Galaxy AI in povezani ekosistem
09.03.2026

Samsung je na sejmu Mobile World Congress (MWC) 2026 predstavil svojo razširjeno razstavo. Razstavni prostor Samsung je bil nadgradnja uspeha dogodka Galaxy Unpacked in presega zgolj predstavitev mobilne naprave z demonstracijo, kako Galaxy AI postaja resnično agentni spremljevalec, ki omogoča bolj personalizirane, intuitivne ter brezhibno povezane izkušnje v celotnem ekosistemu Galaxy.

slikaXiaomi na MWC 2026 predstavil ekosistem umetne inteligence nove generacije
06.03.2026

Na svetovnem mobilnem kongresu 2026 je Xiaomi predstavil pametni ekosistem »Človek × Avto × Dom«, ki ga poganja obsežna umetna inteligenca, globoko integrirana v različne primere rabe. Z njim podjetje prikazuje uspešen prehod od konceptualne inovacije do praktične uporabe, s čimer pripelje umetno inteligenco onkraj digitalnega sveta v vsakdanji fizični svet.

slikaKako HONOR Magic8 Pro poenostavi vsakdan z napredno umetno inteligenco
05.03.2026

Z modelom HONOR Magic8 Pro umetna inteligenca ni več le funkcija v ozadju, temveč aktivna pomočnica. Samodejno izboljša fotografije, omogoča upravljanje z glasom, predlaga uporabne funkcije in olajša prenos datotek med različnimi napravami.

slikaGalaxy AI širi večagentni ekosistem, da uporabnikom ponudi več izbire in prilagodljivosti
04.03.2026

Samsung je napovedal nadaljnjo širitev Galaxy AI in s tem okrepilo svojo vizijo bogatega, odprtega in integriranega večagentnega ekosistema. Galaxy AI, zasnovan na Samsung viziji umetne inteligence, ki zmanjšuje napor in število korakov pri vsakodnevnih opravilih, je ustvarjen zato, da uporabnikom pomaga stvari opraviti bolj naravno in z več izbire, prilagodljivosti ter nadzora.

članki

Na Žurih z razlogom v šestih letih zbrali čez 148.000 evrov


13.12.2010
Objavil: Dare Gliha

Žur z razlogom, ki je prvič potekal 10. decembra 2004, je v šestih letih iz male dobrodelne zabave sredi Ljubljane prerasel v dogodek, ki je danes sinonim za spodbujanje socialnega čuta med mladimi. V vseh letih so ORTOvci skupaj s Si.mobilom in partnerji dogodka skozi zabavo za sovrstnike v stiski zbrali kar 148.983,92 evrov.

V šestih letih je Si.mobil za mlade organiziral osem dobrodelnih dogodkov, na katerih so vrhunski glasbeniki pomagali širiti dobrodelnost. Letos sta prvič potekala kar dva dogodka in Žur z razlogom je tudi prvič potekal izven prestolnice. Na obeh dogodkih so ORTOvci skupaj s Si.mobilom, podporniki in generalnim sponzorjem dogodka Nokia zbrali 59.199,78 evrov, ki jih bo društvo Beli obroč Slovenije namenilo za odprtje novih prijaznih sob po Sloveniji.

ORTOvci so lahko za sovrstnike na Žurih z razlogom prispevali na različne načine. Si.mobil jim je želel skupaj s partnerji ponuditi kanale, ki so jim blizu in jih vsakodnevno uporabljajo za komunikacijo in zabavo ter tudi tako pokazati, da je moč z drobno gesto storiti veliko dobrega. Mladi so pošiljali dobrodelna sporočila SMS, donirali prek portala Vodafone live!, darovali ob vstopu na prizorišče in z nakupom priponk »Nasilje je out« ter prvič letos prispevali tudi prek posebne 'Žur z razlogom' aplikacije, ki je bila na voljo v Ovi Trgovini. Generalni pokrovitelj dogodka Nokia je od vsake prenesene aplikacije daroval 1 evro in tako društvu Beli obroč Slovenije skupaj z lastno donacijo poklonil 12.000 evrov. Prispevanje za dobrodelnost s prenosom aplikacije na mobilni telefon izvrstno dopolnjuje sedaj že tradicionalno SMS donacijo.

Si.mobil se iskreno zahvaljuje vsem obiskovalcem Žura z razlogom in vsem partnerjem dogodka.

fotografije
Ni dodatnih fotografij.
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki