marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaVeč kot polovica Evropejcev priznava, da v javnosti pogleda na zaslon telefona neznanca
13.04.2026

Nova raziskava podjetja Samsung razkriva, da so evropski javni prostori postali skupni zasloni: 56 odstotkov ljudi pravi, da so po naključju pogledali na telefon neznanca, pri čemer kot najverjetnejši kraj za opazovanje zaslona druge osebe navajajo javni prevoz (57 %).

slikaTelefona Samsung Galaxy A57 5G in Galaxy A37 5G sta zdaj na voljo v Sloveniji
10.04.2026

Samsung je sporočil, da sta nova Galaxy A57 5G in Galaxy A37 5G, najnovejša predstavnika serije Galaxy A, ki prinašata najnovejše Samsung mobilne inovacije, vključno z nadgrajeno funkcionalnostjo Izjemna inteligenca na voljo v Sloveniji.

slikaTržni delež podjetja Samsung na področju prestižnih pametnih telefonov v Evropi raste
10.04.2026

Samsung je utrdil svoj položaj vodilnega v segmentu prestižnih pametnih telefonov z nedavno svetovno predstavitvijo Galaxy S26 Ultra. Galaxy S26 Ultra je navdušil potrošnike po vsem svetu in predstavlja kar 70 odstotkov vseh prednaročil za serijo Galaxy S26 na svetovni ravni.

slikaKdo bo letošnjo pomlad kraljeval med pametnimi telefoni srednjega razreda?
09.04.2026

Segment pametnih telefonov srednjega razreda postaja vse bolj konkurenčen, saj proizvajalci vanj prinašajo funkcije, ki so bile še pred kratkim rezervirane za dražje modele. Med napravami, ki letos v tem razredu izstopajo, je tudi HONOR 600 Lite, ki v primerjavi s konkurenco poudarja kovinski okvir, napredno fotografsko izkušnjo, zmogljivo baterijo ter široko uporabo umetne inteligence.

članki

Mobitel zaupanja vreden operater


01.10.2008
Objavil: Thomas Bergant

Družba Mobitel je prejela ugledno priznanje Trusted Brand 2008, za uspešni tržni nastop pa še naziv Superbrands. Kakovost ponudbe vodilnega slovenskega operaterja je potrdila tudi neodvisna raziskava revije Connect, ki je potrdila najboljšo kakovost Mobitelovega omrežja v primerjavi z ostalimi domačimi mobilnimi operaterji.

Družba Mobitel je prejela laskavi naziv Trusted Brand 2008 v kategoriji ponudnikov mobilne telefonije, ki jo je na podlagi lastne raziskave podelila revija Reader's Digest Slovenija. Omenjena revija je slovenska izdaja mednarodne revije Reader's Digest, ki raziskavo o zaupanju potrošnikov blagovnim znamkam v številnih evropskih državah izvaja že vrsto let. Letos je potekala v kar 18 evropskih državah, Slovenija pa je v njej sodelovala drugič. Tokrat prvič tudi s kategorijo ponudnikov mobilne telefonije, v kateri je priznanje Trusted Brand 2008 v ostri konkurenci prejel prav Mobitel. Poleg tega je strokovna žirija, ki na podlagi tržnih raziskav najbolj uspešnim podjetjem podeli naziv Superbrands, Mobitel izbrala še za eno izmed najbolj prestižnih slovenskih blagovnih znamk in ji podelila omenjeni naziv.

V družbi Mobitel so zaupanja in pohvale svojih uporabnikov ter širše javnosti nadvse veseli. Zaupanje potrošnikov potrjuje, da je usmeritev podjetja tako v njegovem razvoju kot tudi ponudbi in skrbi za uporabnike pravilna.

Mobitel se želi od ostalih ponudnikov mobilnih telekomunikacij na trgu razlikovati po visoki kakovosti ponudbe in lastnem razvoju storitev, ki predstavljata pomembna temelja, na katerih gradi zadovoljstvo uporabnikov. Da je temu res tako, poleg priznanja Trusted Brand potrjuje tudi raziskava, ki jo je za slovensko revijo Connect izvedlo nemško podjetje P3 Solutions. Ta je neizpodbitno pokazala, da je od vseh slovenskih mobilnih omrežij prav Mobitelovo najbolj kakovostno, tako glede samih klicev kot tudi tehnološko bolj zahtevnega prenosa podatkov. S tem je Mobitel prejel še priznanje Najboljše tehnično omrežje revije Connect.

V družbi Mobitel si bodo tudi v prihodnje prizadevali ohraniti vlogo enega najbolj naprednih mobilnih operaterjev in uporabnikom vedno znova nudili najbolj kakovostno uporabniško izkušnjo, ki predstavlja osnovo uspeha blagovne znamke Mobitel.

fotografije
Ni dodatnih fotografij.
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki