marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR 600 in HONOR 600 Pro bosta dvignila standarde premijskega srednjega razreda
06.05.2026

Po modelu HONOR 600 Lite, ki je serijo aprila uvedel na slovenski trg, prihajata še HONOR 600 in HONOR 600 Pro – napravi za uporabnike, ki od telefona pričakujejo več kot le zanesljivo delovanje. Z napredno kamero, pametnimi AI funkcijami, zmogljivo baterijo in dovršenim dizajnom nagovarjata vse, ki želijo izkušnjo paradnega modela v dostopnejšem razredu.

slikaKaj če bi bil vaš naslednji telefon zasnovan za šest let uporabe?
04.05.2026

HONOR 600 Lite prinaša drugačen pristop v srednjem razredu: s konceptom 6+6 ponuja do 6 let programskih in varnostnih posodobitev ter baterijo kapacitete 6520 mAh, zasnovano za dolgotrajno uporabo. V praksi to pomeni manj skrbi in zanesljivo delovanje tudi po več letih.

slikaHuawei Band 11 na novo opredeljuje pojem "lahke vadbe"
30.04.2026

Pomlad je pravi trenutek za nov začetek, več gibanja, več energije in tudi kanček več sloga. Pri podjetju Huawei so to filozofijo ujeli v novo generacijo športnih zapestnic, saj serija Huawei Band 11 na novo opredeljuje pojem lahke vadbe in hkrati briše mejo med tehnologijo, zdravjem in modo.

slikaHitrejša Zvočna radirka, ki od Galaxy S26 serije deluje v realnem času
29.04.2026

Zvočna radirka na Galaxy napravah zmanjšuje neželen šum v videoposnetkih in poudarja želene zvoke, kar omogoča bolj poglobljeno izkušnjo gledanja. Funkcija, ki je bila prvič predstavljena za urejanje shranjenih vsebin v seriji Galaxy S25, se je skozi generacije bistveno razvila.

članki

M500 končno v prodaji


07.06.2007
Objavil: Dare Gliha

Avstralsko podjetje SMS Technology je pričelo z razpošiljanjem mobilnika v ohišju ure, modela M500, o katerem smo na naših straneh že [url=http://www.mobile.si/articles/mymobilewatch-m500-fcc-aproved.html]govorili[/url]. Končni izdelek je še lepši kot prve predstavitvene slike.

M500 je vodoodporna, deluje v štirih frekvenčnih območjih (850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz in 1900Mhz), ima 1,5 inčni na dotik občutljiv LCD zaslon z resolucijo 120 x 160 pik, ter 128 MB vgrajenega pomnilnika. Od ostalih funkcij je tu MP3 in MP4 predvajalnik, bluetooth 2.0, USB, java, WAP, SMS ter MMS. V stanju pripravljenosti mobilnik zdrži do 80 ur, čas pogovora pa je 200 minut.

Po spletu se trenutno še širijo govorice, da je trenutno za takojšnje naročilo na voljo le 500 mobilnikov M500. Trenutna cena za mobilnik znaša 1000 avstralskih dolarjev, kar znese približno 610 €. Novost vsekakor ni poceni.

Če je kateri izmed bralcev omenjeno uro naročil v prednaročilu, se ekipa portala mobile.si toplo priporoča za kratek test.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki