marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaXiaomi širi svoj AIoT portfelj naprav
20.04.2026

Po predstavitvi paradne serije Xiaomi 17 na sejmu MWC v Barceloni je Xiaomi razkril tudi najnovejše izdelke iz svojega ekosistema: serijo električnih skirojev Xiaomi Electric Scooter 6, pametno uro Xiaomi Watch 5, prenosno baterijo Xiaomi UltraThin Magnetic Power Bank 5000 15W, napravo Xiaomi Tag ter brezžične slušalke REDMI Buds 8 Pro.

slikaNapravi, ki sledita vaši ustvarjalnosti
18.04.2026

Novi napravi HONOR 600 Lite in HONOR Pad 10 sta zasnovani za sodoben in ustvarjalen način dela. Z naprednimi AI funkcijami, zmogljivo kamero, pametnim upravljanjem nalog ter brezhibnim prehajanjem med napravami uporabnikom omogočata, da ideje ujamejo v trenutku.

slikaNova doba športnega oddajanja: Galaxy S26 Ultra odpira nove perspektive
17.04.2026

Samsung, svetovni partner organizacije Ulična liga za skateboarding (Street League Skateboarding - SLS), je sporočil, da je bil Galaxy S26 Ultra prvič uporabljen za snemanje tekmovanja Ulična liga za skateboarding v živo, ko je 4. aprila zajel dogodek SLS DTLA Takeover.

slikaPametne ure Huawei dobile brezstično plačevanje brez telefona
15.04.2026

Huawei je napovedal pomembno širitev plačilne rešitve Curve Pay po Evropi. Gre za pomemben korak naprej, saj pametne ure dobivajo funkcionalnosti, ki so bile do zdaj rezervirane predvsem za pametne telefone.

članki

Meizu letos ne cilja na 20 milijonov prodanih mobilnikov


18.02.2015
Objavil: Dare Gliha

Kitajski proizvajalec mobilnikov Meizu je v januarju prodal kar 1,5 milijona pametnih mobilnikov. Če bodo nadaljevali v tem tempu, bodo do konca leta dosegli mejo 20 milijonov kosov. Vendar to trenutno očitno ni njihov glavni cilj.

Po navedbah Li Nana, podpredsednika za marketing pri Meizu, prodaja 20 milijonov mobilnikov ni letošnji cilj podjetja. To je navedel na uradnem Weibo (kitajska različica Twitterja) računu podjetja.

Novica je bila lansirana le dober teden po objavi, da bo Alibaba Group investirala kar 590 milijonov dolarjev v Meizu. Vendar se tu novice še ne končajo. Meizu namerava izdati tudi svoj operacijski sistem za pametne telefone, predstavili pa bi ga lahko že na bližnjem sejmu MWC v Barceloni.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki