marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaOd sestankov do rezultatov: kako Galaxy S26 pomaga preiti od razprave k dejanjem
10.07.2026

Pogosto se začne s stavkom, ki ga nihče zares ne zapiše. »K temu se vrnimo, ko dobimo odziv stranke.« Sledijo komentarji, delne odločitve, skupni dokument in hitro: »To bomo uredili.« Sestanek se konča, vsi prikimajo, deset minut pozneje pa se v skupinskem klepetu pojavi isto vprašanje: »Kaj smo pravzaprav dogovorili?«

slikaPoletje v ritmu glasbe in nepozabnih foto utrinkov
08.07.2026

Poletje ima svoj tempo – nepredvidljiv, glasen in poln trenutkov, ki ostanejo z nami še dolgo. Začne se z načrti, nadaljuje z nepričakovanimi srečanji in vrhunci, ki jih prinesejo koncerti pod odprtim nebom, ter se pogosto zaključi pozno v noč.

slikaŽivite vsak dan kot vloger/-ka: vaše življenje je najboljši scenarij
07.07.2026

Vsi smo že bili v takšni situaciji. Sprehod po mestu, zlate barve večerne svetlobe popolno osvetljujejo stavbe, vaša kava pa je videti, kot da je pravkar stopila s Pinterestove galerije navdiha. Iz žepa potegnete telefon, da bi ujeli popoln utrinek svojega dneva, potem pa nastopi realnost.

slikaNajtanjši prepogljivi telefon z največjo baterijo
06.07.2026

HONOR prinaša prepogljivi pametni telefon za uporabnike, ki pri delu ne pristajajo na kompromise. V eni napravi združuje prefinjeno oblikovanje, velik zaslon in zmogljivost, ki podpira produktivnost tudi zunaj pisarne.

članki

Mediatek kupil Intlovo podjetje za upravljanje porabe energije


27.11.2020
Objavil: Dare Gliha

Mediatek je sporočil, da je od Intla odkupil podjetje Enpirion, ki skrbi za rešitve upravljanja z energijo. Cena nakupa znaša 85 milijonov dolarjev. To je že drugo podjetje, ki ga je Intel prodal, lani je namreč Apple za milijardo dolarjev odkupil posel modemov za pametne telefone.

Podjetje Envision ponuja integrirano visokofrekvenčno napajalno rešitev za FPGA vezja, SoC, CPU in ASIC. Povedano preprosto oddelek ponuja orodja za upravljanje napajanja za čipe v napravah. Nakup je bil opravljen preko Mediatekovega podjetja Richtek, namen pa je izboljšati splošni obseg poslovanja tajvanskega proizvajalca.

Nakup najverjetneje ne bo močno vplival na trg pametnih telefonov, želja Mediateka pa je povečati njihov položaj in izboljšati konkurenčnost.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki